3 600 HUF
9,33 EUR, 10,29 USD
Rubint Ávrahám Péter (1958-): Figurák (cím nélkül), 2002. Tus, karton, jelezve jobbra lent, hátoldalán autográf felirattal, üvegezett keretben. 10×17 cm