90 000 HUF
233,16 EUR, 257,14 USD
Sütő János (1933-2019): Budapest, Bazilika. Olaj, farost. Jelzett. Hátoldalán autográf felirattal. Fakeretben. 75x45 cm / Oil on wood fibre, framed.