8 000 HUF
Szegő Gizi (1902-1985): össz. 12 db karikatúra. Tus, akvarell, ceruza, papír, mindegyik jelzett és többségének hátoldalán Ludas Matyi Szerkesztősége v. Ludas Matyi bélyegzővel. 14x20 cm és 20x18 cm közötti méretekben