44 000 HUF
113,99 EUR, 125,71 USD
Szepesi Kuszka Jenő (1885-1948): Tátrai táj. Olaj, karton, jelezve jobbra lent. Üvegezett fakeretben. 20x32,5 cm / Jenő Szepesi Kuszka (1885-1948): Tatra (Tatry). Oil on board, signed lower right. Framed. 20x32,5 cm.