320 000 HUF
829,02 EUR, 914,29 USD
Victor Vasarely (1908-1997): Op-art kompozíció. Szitanyomat, papír. Jelzett, számozott: 121/300. Üvegezett keretben. 81x60 cm. / Victor Vasarely (1908-1997): Op-art composition. Screenprint on paper. Signed, numbered: 121/300. Framed. 81x60 cm.