14410. 467. Closed Online auction Photo
1 400 HUF
0 HUF
1991 Rátkai Klub, Gyurkovics Tibor költő (3 db) + 1994 Fészek Klub, Hernádi Gyula szerzői estje (2 db), össz. 5 db jelzett sajtófotó, 14x9 cm
Photo of the item taken by : ekb