14533.
467. Closed Online auction
Photo
20 000 HUF
51,81 EUR, 57,14 USD
Gyökér László (1940-1984): Fotósorozat, hölgy Ljubityel 2 fényképezőgéppel, 5 db fotó, jelzettek a hátoldalon, egy sérült, 14x8,5 cm