https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Chinaware / Porcelain Number of items: 420
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2819278
11664
467
0
600000
Chinaware / Porcelain
Other collectibles
Zsolnay monumentális Fülesbaglyos / ördögös díszkancsó. Formába préselt keménycserép, aranyozott (néhány helyen korának megfelelően kopottas), virágdíszes palásttal. Elefántcsontszín alapmázon kidomborodó, magastüzű, színes mázakkal festett virág ábrázolással. Hibátlan állapotban. Alján jelzett: masszába nyomott Zsolnay Pécs és 1018 (formaszám) és családi jegy, valamint máz alatt kékkel bélyegzett családi jegy. Zsolnay, Pécs, 1880-90 körül. m: 63 cm, d: 22 cm CSAK SZEMÉLYES ÁTVÉTEL NEM POSTÁZZUK
The item is not available
Starting price:
600 000 HUF
2866051
11666
467
0
100000
Chinaware / Porcelain
Other collectibles
Goebel 47 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, szép állapotban.
The item is not available
Starting price:
100 000 HUF
3040291
11667
467
0
75000
Chinaware / Porcelain
Other collectibles
Sarregouemines Louis 15 mintás teás készlet. Repedezett mázzal, 1 alj ragasztott, kopással antik fajansz, teljes.
The item is not available
Starting price:
75 000 HUF
2866052
11668
467
0
60000
Chinaware / Porcelain
Other collectibles
KPM berlini 32 darabos étkészlet, porcelán, jelzett, kopásokkal, néhány darabon lepattanás.
The item is not available
Starting price:
60 000 HUF
2754617
11669
467
0
30000
Chinaware / Porcelain
Other collectibles
Limoges manufaktúra, leveses tál alátéttel, kézzel festett porcelán, jelzett, minimális kopással, Terv: Delmotte. 47x31x30 cm
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
3053629
11670
467
0
70000
Chinaware / Porcelain
Other collectibles
Zsolnay perzsa mintás kiöntő. Benyomott Zsolnay Pécs jelzéssel, 1288-as formaszám. Kézzel festett, jelzett porcelánfajansz, sérülésekkel, 26,5 cm
The item is not available
Starting price:
70 000 HUF
3142473
11671
467
0
80000
Chinaware / Porcelain
Other collectibles
1880 körül, Zsolnay díszkorsó. Magastüzű színes mázakkal fedett öntött finomfajansz. Közel-keleti stílusú kettősfalú és domború díszítőelemekkel, jelzett: alján kobaltkék családi pecsét és eredeti papírcímke. Repedezett mázzal, minimális kopottsággal, m: 21,5 cm
The item is not available
Starting price:
80 000 HUF
2708263
11672
467
0
40000
Chinaware / Porcelain
Other collectibles
Japán díszváza, fajansz, jelzett, 1900-20. körül. Kopásnyomokkal, m: 32,5 cm
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
2747429
11673
467
0
40000
Chinaware / Porcelain
Other collectibles
16 részes angol Alfred Meakin, fajansz készlet, fácános motívummal, kopásokkal.
The item is not available
Starting price:
40 000 HUF
3106595
11674
467
0
50000
Chinaware / Porcelain
Other collectibles
1740-1803 között: Kínáló . Ónmázas festett fajansz. Veuve Perrin manufaktúra. Jelzett, Restaurált 23x32 cm /
Veuve Perrin workshop, between 1740-1803. Painted fayance tray. 23x32 cm
The item is not available
Starting price:
50 000 HUF
3152896
11675
467
0
50000
Chinaware / Porcelain
Other collectibles
Hollóházi Erika mintás 26 darabos étkészlet. Jelzett, kis kopással.
Starting price:
50 000 HUF
3035983
11676
467
0
48000
Chinaware / Porcelain
Other collectibles
Fischer Ignác váza, kézzel festett plasztikus keménycserép, jelzett (Fischer J. Budapest), XIX. sz. vége. Alján restaurált, m: 35,5 cm
The item is not available
Starting price:
48 000 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com//feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment