50 000 HUF
129,53 EUR, 142,86 USD
1740-1803 között: Kínáló . Ónmázas festett fajansz. Veuve Perrin manufaktúra. Jelzett, Restaurált 23x32 cm / Veuve Perrin workshop, between 1740-1803. Painted fayance tray. 23x32 cm