Chinaware / Porcelain Number of items: 420
3076299
11773
467
28000
Other collectibles
28 000 HUF
3127525
11774
467
30000
Other collectibles
Zsolnay 2 darab repesztett ökörvér mázas váza. Restauráltak, m: 13-29 cm
30 000 HUF
3156670
11775
467
28000
Other collectibles
Zsolnay kisplasztika - jegesmedve pár. Többszínű eozin mázakkal bevont öntött finomfajansz. Jelzett, egy mázkopással, fénylő kékes színdominanciával, 19x11,5 cm
28 000 HUF
2377614
11776
467
19000
Other collectibles
19 000 HUF
2809745
11777
467
26000
Other collectibles
26 000 HUF
3155758
11778
467
24000
Other collectibles
Zsolnay kék-arany 36 darabos étkészlet. Jelzett, hibátlan.
24 000 HUF
3152706
11779
467
Other collectibles
Zsolnay rózsaszín mázas edény. Formába nyomott jelzéssel. Kopott 19 cm
20 000 HUF
3155751
11780
467
Other collectibles
Zsolnay kék-arany kávés készlet. Jelzett, hibátlan, teljes.
16 000 HUF
3155748
11781
467
Other collectibles
Zsolnay kék-arany teás készlet. Jelzett, hibátlan, teljes.
16 000 HUF
3151295
11782
467
Other collectibles
1996 Zsolnay jubileumi tányér a Honfoglalás emlékére. Feszty Árpád: A magyarok bejövetele című festményének matricás reprodukciójával díszítve. Jelzett, hibátlan, d: 30 cm
12 000 HUF
3153852
11783
467
Other collectibles
Zsolnay agár, kézzel festett, jelzett (tervező: Markup Béla), hibátlan, m: 26 cm
18 000 HUF
3154992
11784
467
Other collectibles
Zsolnay porcelán szentelvíz tartó kézzel festett, jelzett, hibátlan 16 cm
6 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035