Number of items: 420
3157603
11809
467
15000
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett dekorral díszített porcelán tányér. Matricás, jelzett, 21 karátos arannyal díszített, hibátlan, d: 31 cm
15 000 HUF
3153439
11810
467
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán fali kép, kézzel aranyozott, jelzett, apró foltokkal 15x12 cm
9 000 HUF
3156803
11811
467
Other collectibles
Hollóházi paradicsommadár mintás kétfüles váza. Jelzett, hibátlan, m: 36,5 cm
4 000 HUF
3156634
11812
467
4600
Other collectibles
Hollóházi Szász Endre által tervezett mintával díszített porcelán váza. Matricás, jelzett, hibátlan 20 cm
4 600 HUF
3153393
11813
467
Other collectibles
Hollóházi Aladdin. Terv.: Veress Miklós. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 12,5 cm NAGYON RITKA FESTÉS!
4 000 HUF
3154061
11814
467
Other collectibles
Hollóházi mokkás készlet arany fríz díszítéssel. Jelzett, kis kopással, teljes.
5 000 HUF
3130935
11815
467
Other collectibles
Hollóházi vándorlegény lúddal. Jelzett, hibátlan, m: 21,5 cm
4 000 HUF
2377613
11816
467
4800
Other collectibles
4 800 HUF
3155354
11817
467
3800
Other collectibles
Hollóházi Seherezádé. Terv.: Káldor Aurél. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, m: 24,5 cm
3 800 HUF
3155365
11818
467
3400
Other collectibles
Hollóházi talpas kínáló. Jelzett, hibátlan, d: 26,5 cm, m: 13,5 cm
3 400 HUF
3156517
11819
467
Other collectibles
Hollóházi retro porcelán mokkás csészék aljjal 6+6 db. Matricás, jelzett, egyik csészén kis repedéssel.
3 000 HUF
3156525
11820
467
Other collectibles
Hollóházi bonbonier, jelzett, kis kopással, m: 13 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m