Number of items: 420

XIX. sz végi fajansz tányér Budapest, Keleti pályaudvar. Matricás, formaszámmal jelzett, gyártási mázhibákkal 18 cm
11905.

6 000 HUF
15,92
17,14
1873 Hardtmuth fajansz tál. Kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel 30x23 cm
11906.

5 000 HUF
13,26
14,29
11907.

5 000 HUF
13,26
14,29
Drasche Sopron Civitas Fidelissima porcelán szobor, jelzéssel, kopásokkal, m: 10 cm
11908.

5 000 HUF
13,26
14,29
Porcelán gyógyszertári edény. jelzés nélkül, hibátlan 16 cm
11909.

5 000 HUF
13,26
14,29
1978. Mediflex Pécs 1987 Zsolnay eozin mázas porcelán plakett (107mm) Jelzett, hibátlan
11910.

1978. "Mediflex Pécs 1987" Zsolnay eozin mázas porcelán plakett (107mm) Jelzett, hibátlan

4 000 HUF
10,61
11,43
11911.

4 000 HUF
10,61
11,43
Koenigszelt ezüstözött porcelán mokkás készlet, 4 részes: kanna, cukortartó, tejkiöntő, tálca (csészék nélkül). Jelzett, kopásokkal, m: 8 - 20 cm
11912.

2 200 HUF
5,84
6,29
3 darab sérült német porcelán balerina, m: 15 cm alatt
11913.

6 000 HUF
15,92
17,14
Limoges teás csésze alátéttel készlet, 11 darab alátét 9 darab csésze, jelzett, kopással.
11914.

6 000 HUF
15,92
17,14
Edwin Knowles 2 darab dísztál dobozában: 1982 anyák Napja + A festő 1983.
11915.

4 000 HUF
10,61
11,43
Edwin Knowles 3 darab dísztál dobozában: 1976 Anyák Napja + 1992 Anyák Napja + Pókerjátékosok. Hibátlan, d: 21,5 cm
11916.

5 000 HUF
13,26
14,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF