Number of items: 420
2977563
11905
467
Other collectibles
XIX. sz végi fajansz tányér Budapest, Keleti pályaudvar. Matricás, formaszámmal jelzett, gyártási mázhibákkal 18 cm
6 000 HUF
2977559
11906
467
Other collectibles
1873 Hardtmuth fajansz tál. Kézzel festett, jelzett, hajszálrepedéssel 30x23 cm
5 000 HUF
2977560
11907
467
Other collectibles
5 000 HUF
2958495
11908
467
Other collectibles
Drasche Sopron Civitas Fidelissima porcelán szobor, jelzéssel, kopásokkal, m: 10 cm
5 000 HUF
3152703
11909
467
Other collectibles
Porcelán gyógyszertári edény. jelzés nélkül, hibátlan 16 cm
5 000 HUF
3152709
11910
467
Other collectibles
1978. "Mediflex Pécs 1987" Zsolnay eozin mázas porcelán plakett (107mm) Jelzett, hibátlan
4 000 HUF
3153159
11911
467
Other collectibles
4 000 HUF
3096997
11912
467
2200
Other collectibles
Koenigszelt ezüstözött porcelán mokkás készlet, 4 részes: kanna, cukortartó, tejkiöntő, tálca (csészék nélkül). Jelzett, kopásokkal, m: 8 - 20 cm
2 200 HUF
3158160
11913
467
Other collectibles
3 darab sérült német porcelán balerina, m: 15 cm alatt
6 000 HUF
3150850
11914
467
Other collectibles
Limoges teás csésze alátéttel készlet, 11 darab alátét 9 darab csésze, jelzett, kopással.
6 000 HUF
3151113
11915
467
Other collectibles
Edwin Knowles 2 darab dísztál dobozában: 1982 anyák Napja + A festő 1983.
4 000 HUF
3151116
11916
467
Other collectibles
Edwin Knowles 3 darab dísztál dobozában: 1976 Anyák Napja + 1992 Anyák Napja + Pókerjátékosok. Hibátlan, d: 21,5 cm
5 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m