Number of items: 420
2889497
11977
467
Other collectibles
Japán szakés csésze, kis kopással, d: 5,2 cm
2621988
11978
467
Other collectibles
Haas & Czjzek és másik cseh porcelán sültes tál. Matricás, jelzett, kis kopással d: 28 cm
1 400 HUF
2621840
11979
467
Other collectibles
Haas & Czjzek és másik cseh porcelán sültes tálak. Matricás, jelzett, kis kopással 35-37 cm
2 000 HUF
2415208
11980
467
Other collectibles
Moritz Zdekauer sültes / felvágottas tál. Kézzel festett, jelzett, kis kopásokkal. 25x35 cm
1 600 HUF
2769476
11981
467
Other collectibles
Meissen Rosette Schwarz mintás hamutálka. Kézzel festett, jelzett, hibátlan, 13x9 cm
1 600 HUF
2942546
11982
467
Other collectibles
Semiramie irizáló mázas madárpár faágon figura, jelzéssel, kopással, m: 19,5 cm
2 000 HUF
2964990
11983
467
Other collectibles
Rosenthal ibolyaváza, jelzéssel, hibátlan, m: 8,5 cm
2 000 HUF
2958491
11984
467
Other collectibles
4 darab Sopron dísztárgy: kulacs, korsó, pohár, ékszeres tálka, a korsó kerámia, közte jelzéssel, kopással
2 400 HUF
2976443
11985
467
Other collectibles
cca 1930 Angol japonizáló dísztál, jelzés nélkül, hibátlan, d: 18 cm
2 400 HUF
2978995
11986
467
Other collectibles
Jelzés nélkül: Dankó Pista. Mázas porcelán. Hibátlan, m: 13,5 cm
2 400 HUF
2976474
11987
467
Other collectibles
2 000 HUF
2958478
11988
467
Other collectibles
2005 Kazan dísztál, jelzéssel, hibátlan, d: 24 cm
2 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m