40 000 HUF
103,63 EUR, 114,29 USD
Zsolnay eozin mázas kaspó, Terv.:Kovács István. Savmaratott eozin mázakkal fedett finomfajansz. Jelzett, hibátlan, pajzspecsétes, d: 21 cm, m: 11 cm