Number of items: 420
3156458
11821
467
Other collectibles
Hollóházi szalvétatartó szett, 6 darab, jelzett, kis kopással, h: 6,5 cm
3 000 HUF
2964466
11822
467
Other collectibles
Hollóházi madárka, kézzel festett, jelzett, apró kopásnyomokkal, m: 10 cm, h:15,5 cm
2 400 HUF
2958481
11823
467
Other collectibles
Hollóházi Jasov dísztál, jelzéssel, pattanással, d: 26,5 cm
2 000 HUF
3153211
11824
467
Other collectibles
2 db népies Hollóházi porcelán kulacs. Kézzel festett, jelzett, hibátlan 20x23 cm
3 600 HUF
3158157
11825
467
Other collectibles
Hollóházi egyedi SZ jelzésű váza. Hibátlan 18 cm
1 800 HUF
3156800
11826
467
Other collectibles
Hollóházi krizantém mintás váza. Jelzett, hibátlan, m: 31 cm
3 000 HUF
3152531
11827
467
Other collectibles
Hollóházi 5 darabos tétel, közte Hajnalka kínáló 18,5x13 cm, Szász Endre által tervezett bonbonier 9x7,5 cm
3 000 HUF
3153731
11828
467
Other collectibles
Hollóházi Ferencváros emblémás bögre és levélnyitó tartóval.
3 600 HUF
3133424
11829
467
Other collectibles
1 000 HUF
3133430
11830
467
Other collectibles
Hollóházi népviseletes lány. Terv: Káldor Aurél. Jelzett, hibátlan (támasztási nyommal), m: 16,5 cm
3 000 HUF
2524490
11831
467
Other collectibles
1 200 HUF
2963173
11832
467
40000
Other collectibles
40 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m