Antique

Number of items: 234

Nepomuki Szent János ereklye. cca 19. sz közepe, fémszálakkal és fémdíszekkel körbevett nyelvutánzat, üvegezett keretben, 14,5x12 cm
12427.

16 000 HUF
43,24
47,06
Fali szentkép - Szent Őrangyal ábrázolással. cca 19. sz. vége, kézzel festett kép S: Angelus Custos felirattal, körülötte klf vastagságú mintás fémfonal letűzések, üvegezett keretben, 10,5x9 cm
12428.

Fali szentkép - Szent Őrangyal ábrázolással. cca 19. sz. vége, kézzel festett kép "S: Angelus Custos" felirattal, körülötte klf vastagságú mintás fémfonal letűzések, üvegezett keretben, 10,5x9 cm

12 000 HUF
32,43
35,29
Ganésa. Nepál, XX. sz. első fele, faragott keményfa. Lótusz trónon ül, feje feletti íven fenevad maszk látható. Bal kezében rizsgombócot tart, jobb kezében pedig letört agyarát, amellyel a monda szerint Vjásza bölcs diktálása nyomán leírta a Mahábháratát. Kopással, m: 64 cm  ///  Az elefántfejű, nagy hasú Ganésa, az akadályok elhárítója, a legnépszerűbb hindu istenség, a költők és kereskedők védnöke, jóindulatú segítségével elhárulnak az alkotó, vállalkozásba kezdő ember előtt tornyosuló akadályok. Szobrát az indiaiak házi istenként őrzik otthonukban.
12429.

100 000 HUF
270,27
294,12
cca 1870/90 Sévres vagy annak modorában: XVI. Lajos stílusú olajlámpa, elektromossá átalakítva. Francia, zománcozott réz, jelzés nélkül. Oldalán kartusokban virágcsokor és zsánerjelenet, 4 karmos lábon, fogója karikát tartó oroszlán maszk. Tetejébe elektromos szerelék szerelve. Teljes magassága: 78 cm.
12430.

60 000 HUF
162,16
176,47
Achille Gamba (olasz, 1881-1941) tervező, Edles Zinn gyár: Jugendstil nőfigurás zsebóratartó. cca 1910, ón, fa talapzaton, jelzett, m: 18,5 cm
12431.

90 000 HUF
243,24
264,71
12432.

55 000 HUF
148,65
161,76
Elefántos harcos. Sanufo törzs, feltehetően Cote Divoire, viaszöntött bronz, 7x6,5 cm
12433.

Elefántos harcos. Sanufo törzs, feltehetően Cote D'ivoire, viaszöntött bronz, 7x6,5 cm

24 000 HUF
64,86
70,59
Sákjamuni Buddha. Kína, XX. sz. második fele, bronz, alján lezárt, hiányos, m: 15 cm
12434.

12 000 HUF
32,43
35,29
Dogra - dobos figura. cca 1900, Bengália, viaszszál-öntött bronz, m: 8 cm
12435.

24 000 HUF
64,86
70,59
Bezdáni Lajos: Cigánylány. Fa intarzia, sérült antik keretben, 46×36 cm
12436.

3 000 HUF
Ötágú falikar, csiszolt üveg prizmákkal, 35x40x30 cm
12437.

8 000 HUF
3 darab vaslemez falilámpa, savmaratott üveg búrákkal m: 40 cm
12438.

7 000 HUF
18,92
20,59

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July

  Events