Antique

Number of items: 234

Antik fém hamuzó, gobelin berakással, közepén üveggel,. 12x10x7,5 cm
12451.

3 000 HUF
C. Wide Strömma svéd design ón csésze 4 db Jelzett 4 cm
12452.

4 200 HUF
11,35
12,35
12453.

48 000 HUF
129,73
141,18
Marokkói festett csontkép, csontberakásos üvegezett keretben, jó állapotban, 5x19 cm, kerettel 14,5x29 cm
12454.

6 000 HUF
12455.

30 000 HUF
81,08
88,24
12456.

16 000 HUF
43,24
47,06
12457.

30 000 HUF
81,08
88,24
12458.

38 000 HUF
102,70
111,76
12459.

32 000 HUF
86,49
94,12
12460.

30 000 HUF
81,08
88,24
12461.

30 000 HUF
81,08
88,24
Zeta 3894 írógép, kopottsággal, jó állapotban
12462.

6 500 HUF
17,57
19,12

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July

  Events