12428. 468. Closed Online auction Antique
12 000 HUF
0 HUF
Fali szentkép - Szent Őrangyal ábrázolással. cca 19. sz. vége, kézzel festett kép "S: Angelus Custos" felirattal, körülötte klf vastagságú mintás fémfonal letűzések, üvegezett keretben, 10,5x9 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert