Flea Market
Number of items: 358
3162633
13139
468
3400
Flea Market
Other collectibles
Hacker Spolarits ezüstözött alpakka szecessziós kínáló jelzett, kopással, 25x16x8 cm
3 400 HUF
3162654
13140
468
Flea Market
Other collectibles
Réz szamovár állvánnyal, kopott, m: 27 cm
6 000 HUF
3162685
13141
468
Flea Market
Other collectibles
Hacker és Társa ezüstözött bronz kínáló, jelzet, kopással, 27x18 cm
3 000 HUF
3164206
13142
468
Flea Market
Other collectibles
Antik ampermérő, jelzett, d: 12,5 cm
4 000 HUF
3164366
13143
468
Flea Market
Other collectibles
2 darab működőképes vízóra
4 000 HUF
3164484
13144
468
Flea Market
Other collectibles
Braille írókeret vakoknak pontozóval. 148 cellás XX. sz eleje Amerikai gyártmány, fém, fa lapon, 32x25 cm
5 000 HUF
3166385
13145
468
Flea Market
Other collectibles
Retro lámpa, kétrétegű búrával, kis kopással, m: 18,5 cm
3 000 HUF
3166300
13146
468
Flea Market
Other collectibles
Ezüstözött réz kiöntő 4 pohárral, m: 6,5-19,5 cm
4 000 HUF
3166309
13147
468
Flea Market
Other collectibles
Indiai lakkozott díszdoboz, kis kopással, 11,5x8,5 cm
4 000 HUF
3166293
13148
468
Flea Market
Other collectibles
Szecessziós stílusú kínáló. Könnyűfém, kopott, 30x22 cm
3 000 HUF
3166200
13149
468
Flea Market
Other collectibles
2 darab ón kép. Fakeretben, 25x31 cm
3 000 HUF
3166203
13150
468
Flea Market
Other collectibles
James Dixon & Sons teaszervírozó szett. Jelzett, kopással, tálcán, 38x22 cm
4 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Fax:
+36 1 / 318-4035
icvqw34r5nf?3+o@dasdfefgrabanwf34th.codv4m