13830.
468. Closed Online auction
Historical documents, manuscripts
2 000 HUF
1918-1921 Egri egyházmegyei pap inttentióskönyve, autográf bejegyzésekkel. Kopott, foltos vászon-kötésben, kissé foltos lapokkal, az utolsó 6-7 lap laza.