Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 337

Nagy István (1920-) 1975. MÉE VI. Vándorgyűlése - Szolnok 1075-1975 Ag és bronz emlékérem pár (25,29g/0.800/42,5mm) T:UNC,AU patina Adamo SK1
31571.

10 000 HUF
27,03
29,41
Nagy István (1920-2017) 1976. Baranya megyei éremgyűjtők 1976. Pécs / 900 éves a Dukász korona bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo PS2
31572.

Nagy István (1920-2017) 1976. "Baranya megyei éremgyűjtők 1976. Pécs / 900 éves a Dukász korona" bronz emlékérem (42,5mm) T:AU Adamo PS2

3 000 HUF
Nagy Lajos (1949-) 1987. MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd Ag és bronz emlékérem pár (36,21g/0825/42,5mm) T:UNC,AU Adamo NH9
31573.

Nagy Lajos (1949-) 1987. "MÉE Szabolcs-Szatmár megyei szervezet / Százötven éves Nyíregyháza szabadalomlevele 1837-1987 - V. Ferdinánd" Ag és bronz emlékérem pár (36,21g/0825/42,5mm) T:UNC,AU Adamo NH9

10 000 HUF
27,03
29,41
Pátkai Ervin (1937-1985) 1973. Budapest II. kerület 1873-1973 egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (~110-113mm) T:AU
31574.

Pátkai Ervin (1937-1985) 1973. "Budapest II. kerület 1873-1973" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (~110-113mm) T:AU

4 000 HUF
Pedery-Hunt Dóra (1913-2008) 1976. II. Rákóczi Ferenc Bújdosó Fejedelmünk - 1676-1976 / Cum Deo Pro Patria Et Libertate bronz emlékérem, eredeti dísztokban (57mm) T:AU Hungary / Kanada 1976. The Rákóczi Medal bronze commemorative medallion in original display case. Sign.: Dóra Pedery-Hunt (57mm) C:AU
31575.

Pedery-Hunt Dóra (1913-2008) 1976. "II. Rákóczi Ferenc Bújdosó Fejedelmünk - 1676-1976 / Cum Deo Pro Patria Et Libertate" bronz emlékérem, eredeti dísztokban (57mm) T:AU Hungary / Kanada 1976. "The Rákóczi Medal" bronze commemorative medallion in original display case. Sign.: Dóra Pedery-Hunt (57mm) C:AU

10 000 HUF
27,03
29,41
Peternák Gusztáv (1928-) 1978. MÉE Tatabánya-esztergomi csoport - 225 éves a magyar szénbányászat Ag és bronz emlékérem pár (34,28g/0.800/42,5mm) TUNC Adamo TB1
31576.

Peternák Gusztáv (1928-) 1978. "MÉE Tatabánya-esztergomi csoport - 225 éves a magyar szénbányászat" Ag és bronz emlékérem pár (34,28g/0.800/42,5mm) TUNC Adamo TB1

12 000 HUF
32,43
35,29
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1988. MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom) jelzett Ag és bronz emlékérem pár (25,21g/0.800/42,5mm) T:BU,UNC
31577.

Peternák Gusztáv (1928-2003) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom)" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (25,21g/0.800/42,5mm) T:BU,UNC

10 000 HUF
27,03
29,41
Peternák Gusztáv (1928-2003) 1988. MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom) bronz emlékérem Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Budapest peremirattal (42,5mm) T:UNC,AU apró ph
31578.

Peternák Gusztáv (1928-2003) 1988. "MÉE Budapest / Hungarie Strigonium Metropolis (Esztergom)" bronz emlékérem "Magyar Éremgyűjtők Egyesülete Budapest" peremirattal (42,5mm) T:UNC,AU apró ph

1 400 HUF
Rajki László (1939-) DN Dr. László Elek 1841-1919 egyoldalas bronz emlékérem (68mm) T:XF
31579.

Rajki László (1939-) DN "Dr. László Elek 1841-1919" egyoldalas bronz emlékérem (68mm) T:XF

1 600 HUF
Reményi József (1887-1977) 1956. Pest Megye Semmelweis (Rókus) Kórház Alapításának 175. évfordulójára / 1781-1956 jelzett Ag emlékérem dísztokban tokban (104,24g/0.935/60mm) T:1-
31580.

Reményi József (1887-1977) 1956. "Pest Megye Semmelweis (Rókus) Kórház Alapításának 175. évfordulójára / 1781-1956" jelzett Ag emlékérem dísztokban tokban (104,24g/0.935/60mm) T:1-

46 000 HUF
124,32
135,29
Renner Kálmán (1927-1994) 1966. Szigeti István, numizmatikus 60. születésnapjára készült emlékplakett gipsz mintája. Párban, elő- és hátlap külön: STEPHANUS SZIGETI NUMISMATICUS (93mm) és AETATIS SUAE LX ANNO DOMINI MCMLXVI (93mm) T:AU,XF / Hungary 1966. Commemorative plaque for István Szigeti numismatists 60th birthday, sample pieces in gypsum pair. Obverse and reverse separately: STEPHANUS SZIGETI NUMISMATICUS (93mm) and AETATIS SUAE LX ANNO DOMINI MCMLXVI (93mm) C:AU,XF
31581.

Renner Kálmán (1927-1994) 1966. Szigeti István, numizmatikus 60. születésnapjára készült emlékplakett gipsz mintája. Párban, elő- és hátlap külön: "STEPHANUS SZIGETI NUMISMATICUS" (93mm) és "AETATIS SUAE LX ANNO DOMINI MCMLXVI" (93mm) T:AU,XF / Hungary 1966. Commemorative plaque for István Szigeti numismatist's 60th birthday, sample pieces in gypsum pair. Obverse and reverse separately: "STEPHANUS SZIGETI NUMISMATICUS" (93mm) and "AETATIS SUAE LX ANNO DOMINI MCMLXVI" (93mm) C:AU,XF

10 000 HUF
27,03
29,41
Renner Kálmán (1927-1994) 1970. III. Soproni Temperöntési és Mintakészítési Napok bronzozott fém emlékplakett (57x95mm) T:VF
31582.

Renner Kálmán (1927-1994) 1970. "III. Soproni Temperöntési és Mintakészítési Napok" bronzozott fém emlékplakett (57x95mm) T:VF

800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF