Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 337

Renner Kálmán (1927-1994) ~1980. Liezen-Mayer Sándor 1839 - 1898 / Győr - Sopron Megye Képzőművészeti Díja kétoldalas, öntött bronz díjplakett (85mm) T:AU
31583.

14 000 HUF
37,14
40,00
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. Gróf Széchenyi István / MÉE Soproni Csoport 1991 Ag és bronz emlékérem pár (35,60g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)
31584.

Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "Gróf Széchenyi István / MÉE Soproni Csoport 1991" Ag és bronz emlékérem pár (35,60g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP)

8 000 HUF
21,22
22,86
Renner Kálmán (1927-1994) 1991. MÉE Sopron XXI. Vándorgyűlés / Gróf Széchenyi István jelzett Ag és bronz emlékérem pár (35,68g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) kis patina
31585.

Renner Kálmán (1927-1994) 1991. "MÉE Sopron XXI. Vándorgyűlés / Gróf Széchenyi István" jelzett Ag és bronz emlékérem pár (35,68g/0.835/42,5mm) T:UNC,AU (eredetileg PP) kis patina

10 000 HUF
26,53
28,57
Renner Kálmán (1927-1994) DN A szép magyar beszédért - Győr - Kazinczy Ferenc / Jót s jól! kétoldalas, öntött bronz emlékérem (77mm) T:AU
31586.

16 000 HUF
42,44
45,71
Schwartz István (1851-1924) 1885. Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Weinwurm Antalnak Budapest - Az érdem jeléül bronz díjérem Weinwurm Antal (1845-1918) fotográfus részére (141,40g/65mm) T:AU kis ph. Hungary 1885. National Exposition at Budapest in 1885 / For Antal Weinwurm from Budapest - As the Sign of Merit Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (141,40g/65mm) C:AU small edge error
31587.

Schwartz István (1851-1924) 1885. "Országos Általános Kiállítás Budapesten 1885 / Weinwurm Antalnak Budapest - Az érdem jeléül" bronz díjérem Weinwurm Antal (1845-1918) fotográfus részére (141,40g/65mm) T:AU kis ph. Hungary 1885. "National Exposition at Budapest in 1885 / For Antal Weinwurm from Budapest - As the Sign of Merit" Br commemorative medallion. Sign.: István Schwartz (141,40g/65mm) C:AU small edge error

30 000 HUF
79,58
85,71
Wenzel Seidan (1817-1870) 1874. A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVII. nagygyűlése emlékéül / Szabad Királyi Győr Városa 1874 kétoldalas bronz emlékérem (46,79g/44mm) T:XF ph. / Hungary 1874. In memory of the Hungarian Physicians and Naturalists XVIIth Meeting / Royal Free City of Győr 1874 two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (46,79g/44mm) C:XF edge error
31588.

Wenzel Seidan (1817-1870) 1874. "A Magyar Orvosok és Természetvizsgálók XVII. nagygyűlése emlékéül / Szabad Királyi Győr Városa 1874" kétoldalas bronz emlékérem (46,79g/44mm) T:XF ph. / Hungary 1874. "In memory of the Hungarian Physicians and Naturalists XVIIth Meeting / Royal Free City of Győr 1874" two-sided bronze commemorative medallion. Sign.: Wenzel Seidan (46,79g/44mm) C:XF edge error

10 000 HUF
26,53
28,57
Seregély Dezső (1867-1948) 1925. BENITO MVSSOLINI DVCE DEL FASCISMO egyoldalas, két darabos gipsz plakett negatív és pozitív éremképpel, a HP. 4816 előlapja, jelzés nélkül (109 és 118g/~96mm) T:2 karc, ph. / Hungary 1925. BENITO MVSSOLINI DVCE DEL FASCISMO one-sided, two pieces gypsium plaque with positive and negative impression, obverse side of the HP. 4816., unsigned Dezső Seregély (109 and 118g/~96mm) C:XF scratch, edge error
31589.

Seregély Dezső (1867-1948) 1925. "BENITO MVSSOLINI DVCE DEL FASCISMO" egyoldalas, két darabos gipsz plakett negatív és pozitív éremképpel, a HP. 4816 előlapja, jelzés nélkül (109 és 118g/~96mm) T:2 karc, ph. / Hungary 1925. "BENITO MVSSOLINI DVCE DEL FASCISMO" one-sided, two pieces gypsium plaque with positive and negative impression, obverse side of the HP. 4816., unsigned Dezső Seregély (109 and 118g/~96mm) C:XF scratch, edge error

20 000 HUF
53,05
57,14
Seregély Dezső (1867-1948) 1925. P R - MCMXXII A Benito Mussolini plakett hátoldala, egyoldalas gipsz, a HP. 4816 hátlapja (58g/72mm) T:1- ph. / Hungary 1925. PR - MCMXXII Reverse of the Benito Mussolini plaque (HP. 4816), one-sided gypsium. Sign: Dezső Seregély (58g/72mm) C:AU edge error
31590.

Seregély Dezső (1867-1948) 1925. "P R - MCMXXII" A Benito Mussolini plakett hátoldala, egyoldalas gipsz, a HP. 4816 hátlapja (58g/72mm) T:1- ph. / Hungary 1925. "PR - MCMXXII" Reverse of the Benito Mussolini plaque (HP. 4816), one-sided gypsium. Sign: Dezső Seregély (58g/72mm) C:AU edge error

10 000 HUF
26,53
28,57
Somogyi Árpád (1926-2008) ~1980. T.O.T. (Termelőszövetkezetek Országos Tanácsa) / Kiváló Termelőszövetkezeti Munkáért kétoldalas, öntött bronz emlékérem (95mm) T:AU patina
31591.

1 000 HUF
2,65
2,86
Somogyi Árpád (1926-2008) DN (~1972) Néprajzi Múzeum - Museum Ethnographicum Budapest - Fundatum est 1872 - Anno 1872 kétoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban (104mm) T:XF
31592.

Somogyi Árpád (1926-2008) DN (~1972) "Néprajzi Múzeum - Museum Ethnographicum Budapest - Fundatum est 1872 - Anno 1872" kétoldalas, öntött bronz emlékérem eredeti tokban (104mm) T:XF

4 400 HUF
11,67
12,57
Sóváry János (1895-1966) / Ludvig József ~1930. Nemzeti Torna Egylet - 1863 - Matolay / Épség - Erő - Egyetértés kétoldalas bronz emlékérem (40mm) T:XF patina
31593.

1 600 HUF
4,24
4,57
Sz. Egyed Emma (1935-2016) DN Kazinczy Ferenc Gimnázium Győr egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (132mm) T:AU
31594.

Sz. Egyed Emma (1935-2016) DN "Kazinczy Ferenc Gimnázium Győr" egyoldalas, öntött bronz emlékplakett (132mm) T:AU

16 000 HUF
42,44
45,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF