https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Hungarian commemorative medals and plaques

Number of items: 337

Auction is over! Item soon called at the auction hall
Ifj. Vastagh György (1868-1946) 1909. XVI. Nemzetközi Orvos Kongresszus - Budapest bronz emlékplakett szalagon. MCMIX BUDAPESTINI / CONVENTUS MEDICORUM XVI INTERNATIONALIS (44x40mm) T:AU viseltes szalag Hungary 1909. 16th International Medical Congress bronze commemorative plaque with ribbon. Sign: György Vastagh, Ifj. (44x40mm) C:AU worn ribbon HP 6363., HV 1398.
31619.

Ifj. Vastagh György (1868-1946) 1909. "XVI. Nemzetközi Orvos Kongresszus - Budapest" bronz emlékplakett szalagon. "MCMIX BUDAPESTINI / CONVENTUS MEDICORUM XVI INTERNATIONALIS" (44x40mm) T:AU viseltes szalag Hungary 1909. "16th International Medical Congress" bronze commemorative plaque with ribbon. Sign: György Vastagh, Ifj. (44x40mm) C:AU worn ribbon HP 6363., HV 1398.

 
Sold
Starting price:
6 000 HUF
15,92
EUR
,
17,14
USD
Number of bids:
1
Zombori Kiss István (1902-1953) Dr. Hubay Jenő egyoldalas bronz lemezplakett, hátoldalon rögzítésre szolgáló csavarral (117x88cm) T:AU,XF
31620.

Zombori Kiss István (1902-1953) "Dr. Hubay Jenő" egyoldalas bronz lemezplakett, hátoldalon rögzítésre szolgáló csavarral (117x88cm) T:AU,XF

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
53,05
EUR
,
57,14
USD
Number of bids:
0
Habsburg Birodalom / Pozsony 1830. szeptember 28. Koronázási zseton Ag I. Ferenc - V. Ferdinánd (5,49g/25mm) T:F peremhiba / Habsburg Monarchy / Bratislava 28 September 1830. Coronation Silver Jeton Ag Franz I - Ferdinand V (5,49g/25mm) C:F edge error HTÉ.: 899.
31621.

Habsburg Birodalom / Pozsony 1830. szeptember 28. Koronázási zseton Ag "I. Ferenc - V. Ferdinánd" (5,49g/25mm) T:F peremhiba / Habsburg Monarchy / Bratislava 28 September 1830. Coronation Silver Jeton Ag "Franz I - Ferdinand V" (5,49g/25mm) C:F edge error HTÉ.: 899.

 
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
53,05
EUR
,
57,14
USD
Number of bids:
0
1860. Széchenyi István - 1860 április 8-án kétoldalas Sn halotti emlékérem (29mm) T:XF,VF
31622.

1860. "Széchenyi István - 1860 április 8-án" kétoldalas Sn halotti emlékérem (29mm) T:XF,VF

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,61
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
1
1861. Országgyűlési Emlék kétoldalas Sn emlékérem. HON SZERETET S EGYETÉRTÉSBE VAN ERŐ S ISTENI ÁLDÁS - 1861 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK / E HAZA CSAK AKKOR TULAJDONUNK HA TÖRVÉNYEINKET NEM IDEGENEK KEZELIK - HAZÁDNAK RENDÜLETLENÜL LÉGY HÍVE..... (50mm) T:VF ph.
31623.

1861. "Országgyűlési Emlék" kétoldalas Sn emlékérem. "HON SZERETET 'S EGYETÉRTÉSBE VAN ERŐ 'S ISTENI ÁLDÁS - 1861 ORSZÁG GYŰLÉSI EMLÉK / E HAZA CSAK AKKOR TULAJDONUNK HA TÖRVÉNYEINKET NEM IDEGENEK KEZELIK - HAZÁDNAK RENDÜLETLENÜL LÉGY HÍVE....". (50mm) T:VF ph.

 
Sold
Starting price:
9 000 HUF
23,87
EUR
,
25,71
USD
Number of bids:
1
1881. Országos Nőiparkiállítás Budapesten öntött Al replika (?) emlékérem. KOBURG HERCEGNÉ AZ ORSZ. NŐIPARKIÁLLÍTÁS VÉDNÖKE / ORSZÁGOS NŐIPARI KIÁLLÍTÁS BUDAPESTEN 1881 (34mm) T:VF
31624.

1881. "Országos Nőiparkiállítás Budapesten" öntött Al replika (?) emlékérem. "KOBURG HERCEGNÉ AZ ORSZ. NŐIPARKIÁLLÍTÁS VÉDNÖKE / ORSZÁGOS NŐIPARI KIÁLLÍTÁS BUDAPESTEN 1881" (34mm) T:VF

 
The item is not available
Starting price:
1 800 HUF
4,77
EUR
,
5,14
USD
Number of bids:
0
1896. Ferenc József 1896 / Árpád 896 Br emlékérem (20mm) T:3 ph.
31625.

1896. "Ferenc József 1896 / Árpád 896" Br emlékérem (20mm) T:3 ph.

 
Sold
Starting price:
1 600 HUF
4,24
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
2
1898. Istenért Királyért Hazáért / 1848-1898 Szabadság - Testvériség - Egyenlőség - Szabadságharczunk Dicső Emlékére aranyozott bronz emlékérem füllel (29mm) T:AU
31626.

1898. "Istenért Királyért Hazáért / 1848-1898 Szabadság - Testvériség - Egyenlőség - Szabadságharczunk Dicső Emlékére" aranyozott bronz emlékérem füllel (29mm) T:AU

 
Sold
Starting price:
4 000 HUF
10,61
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
1
~1920. Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete bronz díjérem (36mm) T:2 ph.
31627.

~1920. "Magyar Ebtenyésztők Országos Egyesülete" bronz díjérem (36mm) T:2 ph.

 
The item is not available
Starting price:
500 HUF
1,33
EUR
,
1,43
USD
Number of bids:
0
1936. A Mosoni Ének és Zeneegylet tízéves fennállásának emlékére 1926-1936 Liszt Ferenc jobbra néző portréját ábrázoló bronz plakett kitámasztható fa talapzaton. Szign.: RK (210x158mm, fa talp 284x240mm) T:AU / Hungary 1936. A Mosoni Ének és Zeneegylet tízéves fennállásának emlékére 1926-1936 cast bronze plaque with the right looking portrait of Ferenc Liszt on wooden base. Sign.: RK (210x158mm, wooden base 284x240mm) C:AU
31628.

1936. "A Mosoni Ének és Zeneegylet tízéves fennállásának emlékére 1926-1936" Liszt Ferenc jobbra néző portréját ábrázoló bronz plakett kitámasztható fa talapzaton. Szign.: RK (210x158mm, fa talp 284x240mm) T:AU / Hungary 1936. "A Mosoni Ének és Zeneegylet tízéves fennállásának emlékére 1926-1936" cast bronze plaque with the right looking portrait of Ferenc Liszt on wooden base. Sign.: RK (210x158mm, wooden base 284x240mm) C:AU

 
The item is not available
Starting price:
24 000 HUF
63,66
EUR
,
68,57
USD
Number of bids:
0
1943. Dr. zalai Fenyvessy Béla egyetemi ny. r. tanár 25 éves tanári jubileumára hálás tanítványai 1918-1943 bronz emlékplakett (61x40mm) T:XF patina
31629.

1943. "Dr. zalai Fenyvessy Béla egyetemi ny. r. tanár 25 éves tanári jubileumára hálás tanítványai 1918-1943" bronz emlékplakett (61x40mm) T:XF patina

 
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
5,31
EUR
,
5,71
USD
Number of bids:
0
1948. Magyar Kommunista Párt - III. Megyei Konferencia - 1948. február 7-8. Szombathely egyoldalas fém plakett (109mm) T:2,2-
31630.

1948. "Magyar Kommunista Párt - III. Megyei Konferencia - 1948. február 7-8. Szombathely" egyoldalas fém plakett (109mm) T:2,2-

 
The item is not available
Starting price:
4 000 HUF
10,61
EUR
,
11,43
USD
Number of bids:
0

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment