https://bid-notification.darabanth.com:443
https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/
Tételek lista
Military Number of items: 141
Auction is over! Item soon called at the auction hall
Catalog number ascending
Catalog number descending
Starting price ascending
Starting price descending
12
24
48
72
2667228
17586
468
0
3400
Military
Other collectibles
1920 Japán és orosz katonatisztek megbeszélése ciril nyelven feliratozott fotó / Japanese and Russian soldiers photo 18x13 cm
The item is not available
Starting price:
3 400 HUF
3101736
17587
468
0
20000
Military
Other collectibles
Szovjet rakétaindító állvány makett, Mozgatható fém, fa alapon 37 cm
The item is not available
Starting price:
20 000 HUF
2863275
17588
468
0
1000
Military
Other collectibles
cca 1980 Oláh István (1926-1985) vezérezredes, honvédelmi miniszter (1984-1985) vezérkari tisztek körében; 4 db fotó, 9,5x6 cm és 14x9 cm
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2975977
17589
468
0
2400
Military
Other collectibles
Osdolai Zsögön Tibor vezérkari százados névjegykártyája, rajta saját kezű soraival, aláírásával.
The item is not available
Starting price:
2 400 HUF
3101730
17590
468
0
3000
Military
Other collectibles
2 db I. világháborús katonai fotólap, italozó katonák csoportja, köztük kitüntetéseket, vöröskeresztes karszalagot viselők. 14x9 cm
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
3041813
17591
468
0
800
Military
Other collectibles
Springenschmidt, Karl / Hadwiger, Anton (Hrsg.):
Frohes Schaffen Band 15, 316p. Kissé foltos egészvászon kötésben sok katonai illusztrációval
The item is not available
3042996
17592
468
0
6000
Military
Other collectibles
Hadi Krónika 1.,7-51.,53-60. köt. Nem teljes sorozat! Bp., Eaglemoss Int. Ltd. Magyarországi Fióktelepe. Mellékletek nélkül. Kiadói mappákban, lefűzve, a mappák sarkai, élei kopottak, kissé sérültek.
The item is not available
Starting price:
6 000 HUF
3080362
17593
468
0
5000
Military
Other collectibles
Antik katonai távcső, sérült, 13x13x6 cm
Starting price:
5 000 HUF
2698810
17594
468
0
2000
Military
Other collectibles
cca 1940 Mulatozó katona társaság Film Fotó Riport pecséttel jelzett fotó 24x16 cm
The item is not available
Starting price:
2 000 HUF
3049461
17595
468
0
30000
Military
Other collectibles
cca 1935 Vilingen, fotóalbum, katonai fotókkal. Kb. 120-130 fotó. nagyobb részben katonai, kisebb részben családi
The item is not available
Starting price:
30 000 HUF
3048644
17596
468
0
10000
Military
Other collectibles
Schüleratlas für den Gebrauch an den Schulen der Luftwaffe D. (Luft) 1227 Januar 1943 :- A német légierő iskolájában használt kiképző atlasz Berlin, Reichsministerium der Luftfahrt und Oberbefehshaber der Luftwaffe Chef des Ausbildungswesens Generalstab 7. Abteilung. Kiadói kartonált papírborítóval, kis hiánnyal a borítón, kis sérüléssel a címlapon
The item is not available
Starting price:
10 000 HUF
3079498
17597
468
0
2200
Military
Other collectibles
cca 1910 Katonatiszt (hadnagy) gyalogostiszti szablyával, nagyméretű portré, dekoratív, szecessziós paszpartuban, fakeretben, a keret kissé sérült, látható: 48x35 cm, keret: 72x55 cm
Starting price:
2 200 HUF
The bids are accepted according to the following bid increments:
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Address:
16 Andrássy St, Budapest 1061 Hungary
Mailing Address:
P.O. Box No. 979. Budapest 1244
Phone:
+36 1 / 317-4757, +36 1 / 266-4154
Fax:
+36 1 / 318-4035
E-mail
:
icvqw34r5 nf?3+ o@dasdfefg rabanwf34 th.codv4 m
Opening hours
Monday: 12-17
Tuesday-Wednesday: 10-17
Thursday: 10-19
Friday: closed
Weekend: closed
© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience. By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Item added to the basket
Continue shopping
 
To the payment