17713.
468. Closed Online auction
Music, Musical notes, Instruments
2 400 HUF
6,49 EUR, 7,06 USD
Hugo Riemanns Musik-Lexikon. Berlin és Lipcse, 1916, Max Hesse. Nyolcadik, teljesen átdolgozott kiadás. Német nyelven. Kiadói aranyozott gerincű félbőrkötésben, kissé sérült borítóval, néhány lap kissé foltos.