Posters Number of items: 105
3129448
18401
468
14000
Posters
Other collectibles
Anmut und Kraft, Die Welt des Bildhauers Georg Kolbe, filmplakát, restaurált, papírra kasírozva, 84×59 cm
14 000 HUF
3129450
18402
468
Posters
Other collectibles
Rotkäppchen, Fritz Genschow-Film, filmplakát, restaurált, papírra kasírozva, 84×59 cm
20 000 HUF
3129451
18403
468
Posters
Other collectibles
Geronimo die Geissel der Präre, Paramount Pictures filmplakát, restaurált, papírra kasírozva, 84×59 cm
18 000 HUF
3129453
18404
468
Posters
Other collectibles
Musik Piraten in deutscher Sprache, Margaret Lockwood, Peter Graves, stb., plakát, restaurált, papírra kasírozva, 84×59 cm
12 000 HUF
3129456
18405
468
70000
Posters
Other collectibles
Pömperly's Kamp mit dem Schneeschuh, plakát, restaurált, papírra kasírozva, 100×70 cm
70 000 HUF
3129437
18406
468
Posters
Other collectibles
Rashomon, Die Sensation der Weltstädte filmplakát, restaurált, vászonra kasírozva, 84×59 cm
10 000 HUF
3129429
18407
468
Posters
Other collectibles
Ins Paradies verbrannt, Glynis Johns, Robert Newton, stb. filmplakát, papírra felkasírozva, restaurált, 84×59 cm
12 000 HUF
3129432
18408
468
Posters
Other collectibles
In brutalen Händen, MGM filmplakát, papírra felkasírozva, restaurált, 84×59 cm
10 000 HUF
3129435
18409
468
Posters
Other collectibles
Die Herrin von Soto című film plakátja, restaurált, vászonra kasírozva, 84×59 cm
12 000 HUF
3159326
18410
468
Posters
Other collectibles
Budapest Orfeum 1907-1945 egy korszak dalok, versek, jelenek tükrében. Az egyik első Katona József színházi plakák ca 1982 (Színházi plakát) Grafikus: Khell Csörsz. 32x62 cm
6 000 HUF
3002321
18411
468
15000
Posters
Other collectibles
Rau Tibor (1934-2000): Mandragora, Katona József Színház (plakátterv). Tempera, papír. Jelzés nélkül. Feltekerve, hajtásnyomokkal, lapszéli apró sérülésekkel, 70x50 cm.
15 000 HUF
3002325
18412
468
15000
Posters
Other collectibles
Rau Tibor (1934-2000): Átkozottak bálja, főszerepben: May Britt, Marlon Brando (filmplakát terv). Tempera, szén, papír. Jelezve középen jobbra. Feltekerve, hajtásnyomokkal, sérült, 70x50 cm.
15 000 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035