2 000 HUF
5,31 EUR, 5,71 USD
1937-1941 Jövőnk - Keresztényszociálista évkönyv egybekötve. Kiadói kopottas aranyozott egészvászon-kötésben. + Dvihally Géza: Beszámoló jelentés a keresztényszociálista bánya- és kohómunkások Országos Szövetségének 1923-24. évi működéséről és az 1925. évi május hó 25-én tartott II. Országos Kongresszusról. Sérült lapszélekkel.