https://www.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/
https://static.darabanth.com/auction/img/

Continuous online auctions

Tételek lista

Printed Materials

Number of items: 327

Auction is over! Item soon called at the auction hall
1934-1935 Tükör folyóirat 4 db száma: II. évf. 10., 11., 12. sz. + III. évf. 2. sz. Vegyes állapotban.
18090.

1934-1935 Tükör folyóirat 4 db száma: II. évf. 10., 11., 12. sz. + III. évf. 2. sz. Vegyes állapotban.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,71
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0
1935-1937 3 db rádiós kiadvány: Körting-Mitteilungen német nyelvű folyóirat 2 db száma + Telefunken francia nyelvű prospektus
18091.

1935-1937 3 db rádiós kiadvány: Körting-Mitteilungen német nyelvű folyóirat 2 db száma + Telefunken francia nyelvű prospektus

 
The item is not available
Starting price:
1 000 HUF
2,65
EUR
,
2,86
USD
Number of bids:
0
1935 Városkultura, városfejlesztési és idegenforgalmi folyóirat VIII. évf. 17. sz., 1935. okt. 31., tűzött papírkötés, sérült, 313-332 p.
18092.

1935 Városkultura, városfejlesztési és idegenforgalmi folyóirat VIII. évf. 17. sz., 1935. okt. 31., tűzött papírkötés, sérült, 313-332 p.

 
The item is not available
Starting price:
1 400 HUF
3,71
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
0
1935 Duna-Tiszaközi Nagykőrösi Hírlap Képes híradója 8 p.
18093.

1935 Duna-Tiszaközi Nagykőrösi Hírlap Képes híradója 8 p.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,96
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
1
1935 A Pester Lloyd 82. évf. 136. száma június 16. 12p.
18094.

1935 A Pester Lloyd 82. évf. 136. száma június 16. 12p.

 
The item is not available
Starting price:
1 600 HUF
4,24
EUR
,
4,57
USD
Number of bids:
0
1935-1937 Szülőföldünk. Honismereti füzet. Szerk.: Szepessy Sándor. I. évf. 1. sz. (induló szám), II. évf. 1-10. sz. (teljes évfolyam), III. évf. 3-6. sz. (összesen 15 db). Fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal. A borítókon Nemesszeghy Jenő grafikáival. Kiadói tűzött papírkötés, változó, túlnyomórészt jó állapotban. Havonta megjelenő folyóirat, melynek célja a felvidéki magyar kultúra ápolása, a nemzettudat fenntartása volt. Ritka!
18095.

1935-1937 Szülőföldünk. Honismereti füzet. Szerk.: Szepessy Sándor. I. évf. 1. sz. (induló szám), II. évf. 1-10. sz. (teljes évfolyam), III. évf. 3-6. sz. (összesen 15 db). Fekete-fehér fotókkal, érdekes írásokkal. A borítókon Nemesszeghy Jenő grafikáival. Kiadói tűzött papírkötés, változó, túlnyomórészt jó állapotban. Havonta megjelenő folyóirat, melynek célja a felvidéki magyar kultúra ápolása, a nemzettudat fenntartása volt. Ritka!

 
The item is not available
Starting price:
15 000 HUF
39,79
EUR
,
42,86
USD
Number of bids:
0
1935-1937 A Pesti Futár c. folyóirat több évfolyamának 51 db száma. Felelős szerk. és kiadó: Nádas Sándor. Vegyes állapotban.
18096.

1935-1937 A Pesti Futár c. folyóirat több évfolyamának 51 db száma. Felelős szerk. és kiadó: Nádas Sándor. Vegyes állapotban.

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,96
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
7
cca 1935-1940 20 db Képes Pesti Hírlap magazin sok érdekes történelmi illusztrációval
18097.

cca 1935-1940 20 db Képes Pesti Hírlap magazin sok érdekes történelmi illusztrációval

 
Sold
Starting price:
3 000 HUF
7,96
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
2
1936 Kosztolányi Dezsőt ábrázoló emléklap, nyomtatott aláírásával
18098.

1936 Kosztolányi Dezsőt ábrázoló emléklap, nyomtatott aláírásával

 
The item is not available
Starting price:
3 000 HUF
7,96
EUR
,
8,57
USD
Number of bids:
0
1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér és színesképtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói karton tékában
18099.

1936 Olympia 1936. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin und Garmisch-Partenkirchen. Band I-II. Band I. Die Olympischen Winterspiele Vorschau auf Berlin. Band II. Die XI. Olympischen Spiele in Berlin 1936. Herausgegeben vom Cigaretten-Bilderdienst. Altona (Hamburg)-Bahrenfeld, 1936, Cigaretten-Bilderdienst, 127+1 p.+5 (fekete-fehér képtáblák.) t. t.+1 (kihajtható térkép) t.; 165+3 p.+8 (fekete-fehér és színesképtáblák.) t. Cigarettakép gyűjtő albumok, az összes gyűjtőképpel, német nyelven. Kiadói aranyozott egészvászon-kötés, kiadói karton tékában

 
The item is not available
Starting price:
32 000 HUF
84,88
EUR
,
91,43
USD
Number of bids:
0
1936-1939 Tükör folyóirat 5 száma (IV. évf. 9., 12. szám. V. évf. 2-3. szám, VII. évf. 3. szám.) A borítók közül 4 Gábor Pál munkái. Papírkötések, a borítókon kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérülésekkel.
18100.

1936-1939 Tükör folyóirat 5 száma (IV. évf. 9., 12. szám. V. évf. 2-3. szám, VII. évf. 3. szám.) A borítók közül 4 Gábor Pál munkái. Papírkötések, a borítókon kis kopásnyomokkal, a gerincen kis sérülésekkel.

 
The item is not available
Starting price:
1 200 HUF
3,18
EUR
,
3,43
USD
Number of bids:
0
1936 A Kosztolányi Dezső Emlékbizottság által kiadott papírboríték, névre szóló, Dr. Ábrahám Ambrus (1893-1989) zoológus, ideghisztológus, az MTA tagja részére (üres), 21,5x15 cm
18101.

1936 A Kosztolányi Dezső Emlékbizottság által kiadott papírboríték, névre szóló, Dr. Ábrahám Ambrus (1893-1989) zoológus, ideghisztológus, az MTA tagja részére (üres), 21,5x15 cm

 
Sold
Starting price:
1 400 HUF
3,71
EUR
,
4,00
USD
Number of bids:
1

The bids are accepted according to the following bid increments:

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

Filter auction items

further page navigation

Contact

Opening hours

  • Monday: 12-17
  • Tuesday-Wednesday: 10-17
  • Thursday: 10-19
  • Friday: closed
  • Weekend: closed

Our sites

© 2011-2024 Darabanth Philatelic and Numismatic Auctions Co., Ltd.
We use cookies on the Darabanth website to enhance your user experience.
By using this site you agree to the placement of cookies on your computer.
I agree
For details, please click here
https://www.darabanth.com/en/feltetelek/#privacy_policy
darabanth.com
Livestream

Item added to the basket

Basket cost in total:

Continue shopping
  To the payment