Printed Materials Number of items: 327
3146557
18200
468
3400
Printed Materials
Other collectibles
1956 Sport, olimpiai képes különkiadás, 1956. dec. 11. A címlapon Keleti Ágnes tornász. Tűzött papírkötés, 16 p.
3 400 HUF
3144433
18201
468
Printed Materials
Other collectibles
1958 N. Sz. Hruscsov beszélgetése I. McDonalddal, a Times című angol lap külpolitikai szerkesztőjével. A Szovjet Híradó II. évf. 4. számának melléklete. Tűzött papírkötés, kissé viseltes állapotban, 8 p.
1 400 HUF
3010703
18202
468
Printed Materials
Other collectibles
cca 1959 Jean Gabin színész az Archimede, le clochard (1959) c. filmben. Nyomat, papír. Lap felső része kartonra ragasztva. 24×30 cm
2 400 HUF
3148683
18203
468
Printed Materials
Other collectibles
1959-1975 Vegyes különlenyomat tétel, 7 db. Közte: Gerevich László: A régészettudomány helyzetéről, Sarolta B. Szathmári: Das spätawarische Fundamaterial der Randgebiete, Gergely Pál: Arany János akadémiai titoknoki és főtitkári működése... stb. Közte 2 dedikált is: Szatmári B. Sarolta, Gergely Pál.) Változó állapotban.
1 800 HUF
3148137
18204
468
Printed Materials
Other collectibles
cca 1960 Visit Hungary, az IBUSZ angol nyelvű, fekete-fehér képekkel illusztrált idegenforgalmi ismertető prospektusa, kihajtva: 40,5x27,5 cm
1 200 HUF
3165363
18205
468
Printed Materials
Other collectibles
cca 1960 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x24 cm
2 800 HUF
3082376
18206
468
Printed Materials
Other collectibles
1 600 HUF
3165358
18207
468
Printed Materials
Other collectibles
1965 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x23,5 cm
2 800 HUF
3166342
18208
468
Printed Materials
Other collectibles
cca 1966-1990 26 db + 10 db ismertető a Gül baba türbéjéről, 2 fajta
1 000 HUF
3164696
18209
468
Printed Materials
Other collectibles
1966-1969 Arcképek sorozat - Magyar tudomány 1. és Magyar történelem 4. mappákból össz. 35 db híres személyeket ábrázoló képes kártya, 15x10 cm
1 000 HUF
3165354
18210
468
Printed Materials
Other collectibles
1966 3 db vintage női divatkép, ofszet nyomat, papír, 34x23,5 cm
2 800 HUF
3161667
18211
468
Printed Materials
Other collectibles
1966 Magyar meseíró a tizenhatodik században, Heltai Gáspár emlékkiállítás a Petőfi Irodalmi Múzeumban, kiállítási prospektus, kihajtva: 39,5x21 cm
1 400 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035