12680. 468. Closed Online auction Sculptures, statuettes, plaques
28 000 HUF
0 HUF
Moren jelzéssel: Női akt. Francia, cca XX. sz. első fele, öntött bronz, jelzett, m: 20 cm
Photo of the item taken by : karap_norbert