Books: Architecture, Art

Number of items: 329

Borsod-Abaúj-Zemplén megye népművészete. Szerk.: Fügedi Márta. Miskolc, 1997, Herman Ottó Múzeum. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19824.

3 000 HUF
4 db német művészeti könyv - Diehl, Gaston: Pascin. + Cogniat, Raymond: Bonnard. + Diehl, Gaston: Derain + Diehl, Gaston: Van Dongen. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19825.

3 000 HUF
19826.

2 400 HUF
Genthon István: Magyarország művészeti emlékei. 1-3. köt. Bp., 1959-1961, Képzőművészeti Alap. Első kiadás. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói félvászon-kötés / egészvászon-kötés, az 1. és 3. kötet kissé sérült kiadói papír védőborítóban, a 2. kötet hiányzó védőborítóval, fakó gerinccel.
19827.

2 800 HUF
7,57
8,24
Nádai Pál: A lakásberendezés művészete. Bp., [1939], Kir. M. Egyetemi Nyomda, 303 p.+ 40 (fekete-fehér képek) t. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói aranyozott félbőr-kötés, sérült gerinccel, a címkép és a melléklet hiányzik.
19828.

3 000 HUF
Divald Kornél:  Magyarország művészeti emlékei. A képanyagot összegyűjtötte és a szövegrészt írta Divald Kornél.  Budapest, 1927. Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. [4] + 255 + [1] p. Első kiadás.  Divald Kornél (1872-1931) művészettörténész monográfiáját oldalszámozáson belül számos egész oldalas és szövegközti felvétel kíséri. A Felvidék művészettörténésze ezúttal a teljes történelmi Magyarország építészeti, szobrászati, festészeti, ötvösművészeti anyagából válogat. Az első előzéken Ex libris.  Poss.: Molnár János [Molnár János helytörténész, kecskeméti népművészeti és könyvgyűjtő, a kecskeméti Katona József Társaság vezetőségi tagja, számos magyar író, költő erdélyi úti kalauza, számos erdélyi költő, író kecskeméti házigazdája az 1960-1980-as években.]  Aranyozott, illusztrált kiadói egészvászon kötésben.
19829.

3 000 HUF
Monet és barátai. (Kiállítási katalógus). Szerk.: Geskó Judit. Bp., 2003, Szépművészeti Múzeum - Vince Kiadó. Gazdag képanyaggal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19830.

3 000 HUF
Ajka Crystal 1878-2002. Szerk.: Pataki Judit, Varga Vera. Ajka, 2002., Ajka Crystal Ltd. Angol nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés
19831.

3 800 HUF
10,27
11,18
Lesznai Anna élete és művészete 1-2. Enigma 51-52. Szerk.: Török Petra. Bp., 2007, Meridián-2000. Kiadói papírkötés.
19832.

3 400 HUF
9,19
10,00
Stein Frigyes: A keleti szőnyeg története. Bp, Perzsa Szőnyeg Rt. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19833.

5 500 HUF
14,86
16,18
1936 Satori. Auktion Satori. I. Teil. Privatsammlung und Antike Woghnungseinrichtung. 1936. april. Német nyelven, ceruzával bejegyzet leütési árakkal, javított gerinccel, a címlap és az azt követő lap hiányzik, 5-39+2 p.+XIX t.
19834.

1 800 HUF
Bassenge árverési katalógus, 19. századi metszetek és nyomatok témában, 2023
19835.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July

  Events