Books: Architecture, Art

Number of items: 329

Munkácsy Mihály (1844-1900) nemzetközi tudományos emlékülés előadásai. A 150. évforduló eseményei, kiadványai. Szerk.: Sz. Kürti Katalin. A Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Közleményei 53. sz. Debrecen, 1994, magánkiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Munkácsy Mihály Krisztus-trilógiája, képes ismertető prospektus + Munkácsy Mihály: Golgota (1884) c. festményének részletét ábrázoló képeslap
19896.

2 600 HUF
6,90
7,43
Magyar erotika. Hungarian erotica. Bp., 2002, PolgArt. Színes és fekete-fehér képekkel, többek közt Derkovits Gyula, Sassy Attila, Vértes Marcell műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói kartonált papírkötésben, jó állapotban.
19897.

2 000 HUF
5,31
5,71
Benkő Elek - Ughy István: Székelykeresztúri kályhacsempék. 15-17. század. Bukarest, 1984, Kriterion. Kiadói kartonált papírkötés, kissé viseltes kiadói papír védőborítóban.
19898.

2 000 HUF
5,31
5,71
Vasarely Múzeum - Pécs. 1976. A nyitó kiállítás katalógusa. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19899.

1 000 HUF
2,65
2,86
Vasarely. (Kiállítási katalógus). Bp., 1969, Műcsarnok - Corvina. Fekete-fehér és színes reprodukciókkal illusztrálva. Kiadói papírkötés.
19900.

1 600 HUF
4,24
4,57
Genthon István: Az Esztergomi Főszékesegyházi Kincstár. Lepold Antal esztergomi prelátus-kanonok bevezetőjével. Officina Képeskönyvek 8. Bp., 1938., Officina, 17+5 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval. Földessy Tibor dr. Dorog nébélyegzésével. Földessy Tibor a dorogi Szent Borbála Kórház első igazgatójának névbélyegzésével.
19901.

Genthon István: Az Esztergomi Főszékesegyházi Kincstár. Lepold Antal esztergomi prelátus-kanonok bevezetőjével. Officina Képeskönyvek 8. Bp., 1938., Officina, 17+5 p.+32 (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói kartonált papírkötésben, kissé sérült gerinccel, kissé kopott borítóval. "Földessy Tibor dr. Dorog" nébélyegzésével. Földessy Tibor a dorogi Szent Borbála Kórház első igazgatójának névbélyegzésével.

1 200 HUF
3,18
3,43
1935 Mühlbeck Károly vidám fejlécei. Előszó: Herczeg Ferenc. Bp., 1935, Új Idők. Kiadói haránt-alakú fűzött papírkötésben, kopott, foltos borítóval, a borítón kis szakadással, a gerincen kis sérüléssel.
19902.

3 000 HUF
7,96
8,57
Péter Zsolt (szerk.): Ne kérdezd, ki voltam... Karády Katalin, a díva emlékére. 2016, Szépmíves. Kiadói kartonált kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19903.

1 000 HUF
2,65
2,86
Székácsné Vida Mária: Gyermekművészet Japánban. Bp., 1971, Corvina. Egyetlen kiadás. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, sérült kiadói papír védőborítóban. Megjelent 3150 példányban.
19904.

1 200 HUF
3,18
3,43
Maurer Dóra, Szegedy-Maszák Zoltán: A cet gyomrában - In the Belly of the Whale. Bp., 1996, Fővárosi Képtár-BTM. 34 p. Maurer Dóra és Szegedy-Maszák Zoltán képeivel, műveivel illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
19905.

2 400 HUF
6,37
6,86
Géger Melinda (szerk.): Színek, vonalak élete. Vaszary János festőművész emlékkiállítása. Kaposvár, 2017, Együd Árpád Kulturális Központ. 46 p. Színes és fekete-fehér képekkel, Vaszary János műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrált. Kiadói papírkötés.
19906.

3 400 HUF
9,02
9,71
Grafikák Kállai Ernő hagyatékából. Összeáll.: Andrási Gábor. Bp., 1984, TISSZO GT. Az Óbudai Pincegaléria 1984. október 2. és november 4. közötti kiállításának katalógusa. 10 p. Fekete-fehér képekkel, többek közt Bortnyik Sándor, Tihanyi Lajos, Koszta József, Martyn Ferenc műveinek reprodukcióival illusztrált kiállítási katalógus. Kiadói papírkötés.
19907.

1 200 HUF
3,18
3,43

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF