Books: Architecture, Art

Number of items: 329

Altorjai Sándor (1933-1979). Szerk.: Beke László, Dékei Krisztina. (Oeuvre-katalógussal). Bp., 2003, Műcsarnok - Első Magyar Látványtár - MTA Művészettörténeti Kutatóintézet. Fekete-fehér és színes képekkel, Altorjai Sándor műveinek reprodukcióival gazdagon illusztrálva. Kiadói kartonált papírkötés, kiadói papír védőborítóban.
19933.

2 400 HUF
6,37
6,86
Zsolnay Teréz - M. Zsolnay Margit - Sikota Győző: Zsolnay. A gyár és a család története 1863-1948. A gyár története 1948-1973. Bp., 1975, Corvina. Második kiadás. Fekete-fehér és színes fotókkal illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, minimálisan sérült kiadói papír védőborítóban.
19934.

2 200 HUF
5,84
6,29
Divald Kornél: Magyarország művészeti emlékei. Bp., 1927, Királyi Magyar Egyetemi Nyomda. Félvászon kötés, kopottas állapotban.
19935.

2 200 HUF
5,84
6,29
OIasz művészet 1895-1952. Triveneto Múzeumok. / Arte Italiana 1895-1952 dai Musei Triveneti. Roma, 1991, Leonardo-De Luca Editori. Fekete-fehér és színes képekkel, reprodukciókkal illusztrálva. Magyar és olasz nyelven. Kiadói papírkötés, kisebb ázásnyomokkal.
19936.

2 200 HUF
5,84
6,29
Szabadi Judit: A magyar szecesszió művészete. Festészet, grafika, szobrászat. Bp., 1979, Corvina. Fekete-fehér és színes képekkel illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kissé sérült kiadói papír védőborítóban, az elülső szennylapon ajándékozási bejegyzéssel.
19937.

2 800 HUF
7,43
8,00
Denys Chevalier: Picasso kék és rózsaszín korszaka. Ford.: Balabán Péter. Bp, 1981, Corvina. Színes képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19938.

2 000 HUF
5,31
5,71
19939.

3 200 HUF
8,49
9,14
19940.

2 600 HUF
6,90
7,43
Vegyes művészeti témájú különlenyomat és nyomtatvány tétel, összesen 11 db, közte: Kozák Károly: A magyarországi szakállas puskák fejlődéstörténetéről (1974), Pastinszky Miklós: Kálnoki Kata Huszton volt kelengyéje. (1969), Major Gyula: Új Kína iparművészete, Katona Imre: Egy habán tál Veszprém megyei vonatkozásai (1965), Holub József: Pécs város pecsétei (1958, hiányos borítóval), A német és németalföldi rézmetszés a XV. században. (1912), Lázár Béla: Tájékoztató a klasszikus festészetben, Örkény Ottilia: A művészettörténeti gondolat (1941), 1927-1928 Max Perl Bücher Auktion katalógusok, 2 db, S. Kende Kunst-Katalog Nr. 63. (1911.) Változó állapotban, közte sérültek is.
19941.

2 000 HUF
5,31
5,71
19942.

2 800 HUF
7,43
8,00
19943.

2 600 HUF
6,90
7,43
19944.

2 000 HUF
5,31
5,71

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF