Books: Architecture, Art

Number of items: 329

19993.

2 400 HUF
19994.

2 000 HUF
19995.

1 800 HUF
19996.

1 800 HUF
Bildnisse aus drei Jahrhunderten aller deutscher und niderländischer Malerei. Die Blauen Bücher. Königstein in Taunus - Leipzig,én. Karl Robert. Német nyelven. Fekete-fehér képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés, kissé sérült, foltos kiadói papír védőborítóban.
19997.

2 000 HUF
1935-1937 Max Perl aukciós katalógusok, 8 db (Auktion 135, 146, 149, 166, 168, 170, 195, 196.) Berlin, Max Perl. Kiadói papírkötés, változó állapotban, közte foltos borítóval.
19998.

3 600 HUF
9,73
10,59
Karl Benyovszky: Theatergeschichtliche Kleinigkeiten. Bratislava/Pressburg (Pozsony), 1926, Sigm. Steiner. Német nyelven. Fekete-fehér illusztrációkkal. Kiadói papírkötés, sérült gerinccel és kötéssel.
19999.

3 000 HUF
20000.

1 800 HUF
20001.

2 000 HUF
K[urt] Zoege von Manteuffel: Der deutsche Kupferstich von seinen Anfängen bis zum Ende des sechzehnten Jahrhunderts. Kunstgeschichte in Einzeldästellungen Zweiter Band. München, én.,Hugo Schmidt. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés, sérült, részben hiányos gerinccel.
20002.

1 800 HUF
Állami Könyvterjesztő Vállalat Antikvár könyv aukció. Bp., 1977, papírkötés, kopott.
20003.

1 000 HUF
1941 Zaragozai nemzetközi fotókiállítás katalógusa benne magyar foptósook képeivel pl Angyalfi Andor, Fruskovszky Dezső, Veress Ferenc 52 p
20004.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July

  Events