Books: Architecture, Art

Number of items: 329

Kampis Antal: Régi magyar szobrászat. Bp., 1948, Officina. Kiadói kartonált kötés, sérült gerinccel
20005.

1 200 HUF
3,18
3,43
Kazanlár Emil: A bábjáték. Műhelytitkok. Illusztráció: Ország Lili. Bp., 1973, Corvina, papírkötés, kopott borítóval.
20006.

1 600 HUF
4,24
4,57
Baloghné Horváth Terézia: Népi ékszerek. Schöbel Magda rajzaival illusztrált. Bp., 1983, Corvina. Kiadói kartonált papírkötés, volt könyvtári példány.
20007.

1 600 HUF
4,24
4,57
Köpöczi Rózsa: A grafikus Szőnyi + Szőnyi István emlékmúzeum Zebegény
20008.

2 000 HUF
5,31
5,71
1913 Kiváló műlapok jegyzéke. Könyves Kálmán Értesítője 6. sz. 1913. június hó 15. Bp., (1913), Könyves Kálmán Magyar Műkiadó Rt., 2 sztl. lev.+ 97+(3) p. Fekete-fehér képekkel, reprodukciókkal gazdagon illusztrálva. Kiadói papírkötés, a gerincnél sérült borítóval.
20009.

2 400 HUF
6,37
6,86
Húber András szobrászművész 1999. [Bp., 1999.,] Középeurópa Fényműhely. Fekete-fehér és színes képekkel, a művész munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
20010.

2 800 HUF
7,43
8,00
2001 V. Vadnai Galéria kiállítási katalógusa. Benne Fehér László, Cseke Szilárd, Gál András, Erdélyi Gábor, Hencze Tamás. Szerk.: Vadnai Ágnes, Péterfy Melinda. Bp., 2001., Vadnai Galéria. A művészek munkáinak reprodukcióival illusztrált. Kiadói papírkötés.
20011.

2 800 HUF
7,43
8,00
20012.

2 200 HUF
5,84
6,29
Farbige Gemäldewiedergaben. Leipzig,1927,E. A. Seemann. Német nyelven. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval.
20013.

2 800 HUF
7,43
8,00
Keserü Katalin: Emlékezés a kortárs művészetben. (Dedikált.) (Budapest), 1998. Noran Könyvkiadó (Uniprint Nyomda Kft., Salgótarján). 198 + [2] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Németh Andornak barátsággal: Keserü Katalin. Keserü Katalin művészettörténész, egyetemi tanár esszékötetének szövegét oldalszámozáson belül egész oldalas illusztrációk kísérik. Fűzve, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.
20014.

Keserü Katalin: Emlékezés a kortárs művészetben. (Dedikált.) (Budapest), 1998. Noran Könyvkiadó (Uniprint Nyomda Kft., Salgótarján). 198 + [2] p. Egyetlen kiadás. Dedikált: ,,Németh Andornak barátsággal: Keserü Katalin". Keserü Katalin művészettörténész, egyetemi tanár esszékötetének szövegét oldalszámozáson belül egész oldalas illusztrációk kísérik. Fűzve, illusztrált kiadói borítóban. Jó példány.

1 400 HUF
3,71
4,00
Hevesy Iván: A fényképezés nagy mesterei. A fotoművészet 100 esztendeje. 25 fényképpel. Budapest, [1939]. Hatschek és Farkas (Tipográfiai Műintézet - Maretich Testvérek ny) 149 + [3] p. Egyetlen kiadás. Oldalszámozáson belül 25 művészi felvétellel. Hevesy Iván (1893-1966) avantgárd filmesztéta és fotóművész, a fényképezés technikájáról írott szakmunkái számos kiadást értek meg, a fotótörténeti összefoglaló ritka. Aranyozott gerincű, kiadói félvászon kötésben (Balla Károly, Budapest), kissé sérült kiadói védőborítóban. Jó példány.
20015.

2 400 HUF
6,37
6,86
10
20016.

5 000 HUF
13,26
14,29

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF