Books: Architecture, Art

Number of items: 329

19800.

4 800 HUF
12,97
14,12
Gál Vilmos [szerk.]: Magyar Hungarian EXPO sikerek successes 1851-2021. Bp., 2022, Magyar Nemzeti Múzeum. Fekete-fehér és színes képanyaggal illusztrált. Kiadói papírkötés.
19801.

3 000 HUF
19802.

4 000 HUF
Weber, C. Sylvia: Rudolf Hausner 1914-1995. 1996, Museum Würth und Thorbecke Verlag. Kiadói egészvászon kötés, papír védőborítóval, jó állapotban.
19803.

2 600 HUF
7,03
7,65
19804.

2 600 HUF
7,03
7,65
19805.

2 800 HUF
7,57
8,24
Galavics Géza: Barokk művészet Közép-Európában - Utak és találkozások. Baroque Art in Central Europe. Bp., 1993, Szépművészeti Múzeum. Kiadói papírkötésben, a borító hátsó sarkán hajtásnyommal, jó állapotban.
19806.

4 000 HUF
Homér Lajos: A bútorok története Egyiptomtól napjainkig. Bp., 1944., Muzsa, 117 p. + CLXXXIV (fekete-fehér képtáblák) t. Első kiadás! Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
19807.

Homér Lajos: A bútorok története Egyiptomtól napjainkig. Bp., 1944., "Muzsa", 117 p. + CLXXXIV (fekete-fehér képtáblák) t. Első kiadás! Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.

2 400 HUF
Symonds, John Addington: Renaissance Olaszországban. I-III. köt. [Teljes]. Ford.: Pulszky Károly, Wohl Janka. Bp., 1881-1886, MTA Könyvkiadó Hivatala (Athenaeum-ny.), VIII+502+(2) p.; VIII+495 p.; VIII+469 p. Első magyar kiadás. Átkötött, egységes félvászon-kötésben, túlnyomórészt jó állapotban. Mindhárom kötetben Förster Lajosné Teleszky Stefánia ex libris-szével, valamint Förster Lajos ill. Szilágyi Gyula névbejegyzéseivel.
19808.

1 800 HUF
Sam Havadtoy. A kötet anyagát összevál. és a kiadást gondozta: David Galloway. Milano, 2013, Mudima. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.  Havadtőy Sámuel/Sam Havadtoy (1952-) magyar származású amerikai festő, lakberendező és galériatulajdonos. Az 1980-as évek New York-i művészvilágának jelentős tagja.
19809.

4 200 HUF
11,35
12,35
Krell, P. F. (szerk): Die Klassiker der Malerei. Die Niederlandischen und Spanischen meister des XVII. Jahrhunderts. Eine Sammlung ihrer berühmtesten Werke. Mit erläuterndem Texte. Unter Mitwirkung von O. Eisenmann. Stuttgart, 1878. Neff, 1 + 66 t. festményreprodukciók, hártyapapíron a festő és a kép bemutatásával. Aranyozott nagy méretű egészvászon kötésben, aranyozott lapszélekkel, kis kopás a gerincen. Kötéstábla elvált a könyvtesttől. Folió.
19810.

4 000 HUF
P. Brestyánszky Ilona: A pest-budai ötvösség. Bp., 1977, Műszaki Könyvkiadó. Fekete-fehér képekkel és ábrákkal illusztrálva. Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban, sérült kiadói papír védőborítóban.
19811.

4 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July

  Events