2 600 HUF
6,74 EUR, 7,43 USD
Munkácsy Mihály (1844-1900) nemzetközi tudományos emlékülés előadásai. A 150. évforduló eseményei, kiadványai. Szerk.: Sz. Kürti Katalin. A Hajdú-Bihar Megyei Múzeumok Közleményei 53. sz. Debrecen, 1994, magánkiadás. Kiadói papírkötés, kissé kopott borítóval. + Munkácsy Mihály Krisztus-trilógiája, képes ismertető prospektus + Munkácsy Mihály: Golgota (1884) c. festményének részletét ábrázoló képeslap