Books: Gastronomy and Gardening

Number of items: 46

Zilai János - Eperjesi Imre: Szőlészeti és borászati útmutató kiskertészek számára. (Bp.), 1973, Fogyasztási Szövetkezetek Országos Tanácsa. Kiadói papírkötés. Megjelent 3200 példányban.
20072.

2 000 HUF
Tóth Lajos-Bőjtös Zoltán-Bánlaki Sándor: A pillangósvirágú szálastakarmánynövények magtermesztése Mezőgazdasági Kiadó, 1956 kiadói félvászon kötésben
20073.

3 000 HUF
20074.

3 000 HUF
Kovács Józsefné: Tejes ételek könyve. Tanácsadó a tejes, vajas és sajtos ételek készítéséhez. Kiadja az Országos Tejpropaganda Bizottság. Budapest, 1932. Attila-ny. 63 p. Horváth: 857. Kiadói, illusztrált (Jeges Ernő) foltos papírborítóban. 22 cm.
20075.

3 000 HUF
Mészáros József: Állattenyésztési alapismeretek. Miskolc, én., Ludvig István, 80 p. Kiadói papírkötés, foltos.
20076.

3 800 HUF
10,27
11,18
Horváth Ilona: Háztartási tanácsadó. Szakácskönyv. Bp.,1955, MNDSZ. Első kiadás. Kiadói félvászon-kötés, kopott, foltos borítóval, laza fűzéssel.
20077.

3 400 HUF
9,19
10,00
[Csapó Dániel] Gazdasági kistűkör. Falusi ifjúság számára Karika Pál, Szentmiklósy Sámuel és Tahy Emánuel koszorúzott munkáikból szerkesztve kiadta a Magyar Gazdasági Egyesület. Budán, 1843. VIII. (9) 10-172 p. 2 sztl. lev. Rajzokkal, (fametszet) illusztrált. Korabeli félbőrkötésben, kopott fa kötéstáblákkal, címlapon és egy további lapon szakadással, előzéklapon és címlapot követő lapon korabeli névbejegyzéssel, lapok többségének alsó sarkában kisebb sérüléssel és ázásnyommal.
20078.

[Csapó Dániel] Gazdasági kistűkör. Falusi ifjúság számára Karika Pál, Szentmiklósy Sámuel és Tahy Emánuel koszorúzott munkáikból szerkesztve kiadta a' Magyar Gazdasági Egyesület. Budán, 1843. VIII. (9) 10-172 p. 2 sztl. lev. Rajzokkal, (fametszet) illusztrált. Korabeli félbőrkötésben, kopott fa kötéstáblákkal, címlapon és egy további lapon szakadással, előzéklapon és címlapot követő lapon korabeli névbejegyzéssel, lapok többségének alsó sarkában kisebb sérüléssel és ázásnyommal.

3 600 HUF
9,73
10,59
Mahács Mátyás: Gyümölcstermesztés és értékesítés. Bp., 1929, Pátria, 416 p. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal, tulajdonosi névbélyegzővel.
20079.

Mahács Mátyás: Gyümölcstermesztés és értékesítés. Bp., 1929, "Pátria", 416 p. Első kiadás. Fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Átkötött félvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal, tulajdonosi névbélyegzővel.

2 400 HUF
20080.

2 200 HUF
5,95
6,47
Dr. Sós József: Magyar néptáplálkozástan. A Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat könyvtára CLXXXVII. köt. Bp., 1942, Magyar Orvosi Könyvkiadó Társulat (Stephaneum-ny.), 280 p. Szövegközi fekete-fehér képekkel, ábrákkal illusztrálva. Kiadói papírkötés, kissé foltos borítóval, a gerincen kis sérüléssel, részben kissé laza fűzéssel.
20081.

2 000 HUF
20082.

1 800 HUF
Dr. Jávorka Sándor - Dr. Csapody Vera: Erdő mező virágai. A magyar flóra színes kisatlasza. Bp., 1972, Mezőgazdasági Kiadó. 5. kiadás. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas állapotban.
20083.

2 800 HUF
7,57
8,24

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July

  Events