Books: History

Number of items: 311

Kenéz Béla: Ipari öntudatunk ébresztői és munkálói. Bp., 1943., Országos Iparegyesület. Kiadói félvászon-kötés, kiadói javított papír védőborítóban.
19401.

2 200 HUF
5,95
6,47
Bakonyi Béla: Jászay Pál történetíró életútja és munkái. Az író, Bakonyi Béla (1914-2001) által DEDIKÁLT példány. Abaújszántó,1993.,Abaújszántó Nagyközség Önkormányzata,(Miskolc,Borsodi-ny.) Kiadói papírkötés.
19402.

2 400 HUF
Horváth Zoltán: A Szociáldemokrata Párt politikája. (Visszapillantás és irányvonal). Összeáll.: - -. Bp., 1946, Szociáldemokrata Párt,(Világosság-ny.), 32 p. Átkötött papírkötés, javított címlappal.
19403.

2 000 HUF
Cobden-könyvtár 5 száma: Marczali Henrik: Cobden történeti jelentősége.; Dr. Gratz Gusztáv: Politikai és gazdasági liberalizmus.; Gróf Apponyi Albert: Társadalmi átalakulások.; Méhely Kálmán: A XIX. század öröksége.; Őrgróf Pallavicini György: A magyar agrárpolitikáról. Bp., [1921-1923], Magyar Cobden-Szövetség. Kiadói tűzött papírkötés.
19404.

1 600 HUF
Wulffen, Erich u.a. (Hrsg.).:Sittengeschichte der Revolution. Wien, Leipzig, Kulturforschung. 351p. Kiadói vászonkötésben
19405.

2 000 HUF
Makkay János: A tiszaszőlősi kincs. A szerző, Makkay János (1933- 2023) régész, címzetes egyetemi tanár által DEDIKÁLT! Bp., 1985, Gondolat. Kiadói papírkötés.
19406.

1 800 HUF
19407.

2 400 HUF
Erdélyi István: Pannoniai húsvét. DEDIKÁLT! Sorsdöntő történelmi napok 9. Bp., 1987., Magyar Történelmi Társulat, Akadémiai Kiadó. Kiadói papírkötés.
19408.

2 400 HUF
Baráthosi-Balogh Benedek: Szumirok, szittyák, ősturánok Nemzeti Örökség Kiadó, 2004. Az újra életre keltett, majd tízezer éves múlt idők olyan új világát tárja elénk, amellyel semmiféle idegenfajta élete és semmiféle rafináltan kieszelt mese nem versenyezhet. És mégis ez a kötet eltér a eddigiektől. Turáni könyvsorozatom a turáni igazságokat nyújtja.
19409.

2 600 HUF
7,03
7,65
Rogériusz mester siralmas éneke a tatárjárásról. Deák nyelvből magyarra ford.: Mészöly Gedeon. + Kuthy Zoltán: Mikes. Bp., 1939-1941, Kir. M. Egyetemi Nyomda, 54+(2) p.; 82+(2) p. A borító illusztrációja Feszty Masa munkája. Kiadói papírkötés, a borítókon kis sérülésekkel, helyenként kissé foltos lapokkal.
19410.

1 600 HUF
19411.

2 400 HUF
Bokor Pál: Barack Obama szupersztár. A szerző, Bokor Pál (1942-) író, újságíró által Vince Mátyás (1946-), az MTI volt elnökének DEDIKÁLT példány! Bp., 2008, Atlantic Press. Első kiadás. Kiadói papírkötés.
19412.

2 600 HUF
7,03
7,65

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July

  Events