Books: History

Number of items: 311

19570.

1 600 HUF
Andrija Deak (1889-1980): Razzia in Belgrad. und andere Geschehnisse während des Zweiten Weltkrieges in Ungarn und Jugoslawien. Zürich, 1967. Werner Classen. Kiadói karonált papírkötésben. DEDIKÁLT!
19571.

1 600 HUF
Bibliographia Hungariae I. Historica. Berlin, 1923. Walter de Gruyter & Co. 318p. Korabeli aranyozott bordázott félbőr kötésben, gerincen kopással
19572.

1 600 HUF
Sebestyén Endre: Kossuth. A Magyar apostle of world democracy. Pittsburgh, 1950. Expert Printing Comp. 218+(1)p. Szövegközti képekkel. Kiadói vászonkötésben, kissé szakadt rajzos, kiadói papírborítóban. DEDIKÁLT!
19573.

1 600 HUF
19574.

8 000 HUF
19575.

1 200 HUF
19576.

3 000 HUF
Seebergi Sasyvári Zoltán: Egy konszolidálási kísérlet a 18. században. A Seeberg-bizottság tevékenysége. Bp., 2006, Szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
19577.

1 200 HUF
19578.

1 600 HUF
19579.

800 HUF
19580.

1 600 HUF
19581.

1 400 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July

  Events