Books: History

Number of items: 311

19353.

4 800 HUF
12,97
14,12
Hibbert, Christopher: A Medici-ház tündöklése és bukása. Bp., 1993, Holnap Kiadó. Kiadói papírkötés, jó állapotban.
19354.

3 600 HUF
9,73
10,59
19355.

2 800 HUF
7,57
8,24
Mikes Imre: Erdély útja Nagymagyarországtól Nagyrmániáig. Sepsiszentgyörgy, 1996, Kaláka. Kiadói papírkötés, kissé kopottas állapotban.
19356.

3 600 HUF
9,73
10,59
19357.

4 000 HUF
19358.

3 200 HUF
8,65
9,41
Damjanich levelei nejéhez. Bev. és ford.: Hamvay Ödön. Bp., 1910, (Budapesti Hirlap-ny.), 96 p. Kiadói papírkötés, kissé koszos borítóval, nagyrészt felvágatlan lapokkal.
19359.

3 200 HUF
8,65
9,41
Török László: Egyiptom és utókora Alexandria és Rómában. Két előadás az Eötvös Loránd Tudományegyetem Ókortudományi Intézetében. A szerző, Török László (1941-2020) Széchenyi-díjas ókortörténész, régész, núbiológus által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. Bp., 2013., Gondolat. Kiadói papírkötés, foltos borítóval.
19360.

3 600 HUF
9,73
10,59
A magyar őstörténet és törzsszervezet kora. Dr. Hóman Bálint egyetemi nyilv. r. tanár előadásai alapján. Bp., 1927-1928, k.n., 4 sztl. lev.+ 57 p.+ 3 sztl. lev. Gépelt egyetemi jegyzet. Félvászon-kötésben.
19361.

3 000 HUF
Magyarország története a mohácsi vész után. Dr. Rugonfalvi Kiss István egyetemi nyilv. r. tanár előadásai alapján. Debrecen, 1929-30, k.n., 3 sztl. lev.+ 80 p.+ 3 sztl. lev. Gépelt egyetemi jegyzet. Félvászon-kötésben, helyenként kissé foltos lapokkal, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel (Golián Béla).
19362.

3 000 HUF
A magyar alkotmánytörténelem főbb kutatói. Dr. Marczali Henrik egyetemi nyilv. r. tanár előadásai alapján Rácz István által 1898-ban Budapesten kiadott jegyzet másolata. H.n., 1928, k.n., 4 sztl. lev.+ 98 p.+ 6 sztl. lev. Gépelt egyetemi jegyzet. Félvászon-kötésben, kissé kopott borítóval, néhány minimálisan foltos lappal, egyébként jó állapotban, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel (Golián Béla).
19363.

3 000 HUF
Magyar művelődéstörténelem. Dr. Rugonfalvi Kiss István egyetemi nyilv. r. tanár előadásai alapján. Debrecen, 1930-31, k.n., 2 sztl. lev.+ 90 p.+ 1 sztl. lev. Gépelt egyetemi jegyzet. Félvászon-kötésben, helyenként foltos lapokkal, a címlapon tulajdonosi névbejegyzéssel (Golián Béla).
19364.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July

  Events