1 200 HUF
3,24 EUR, 3,53 USD
Henry Steele Commager: A második világháború története. Ford.: Máthé Elek. Bp.,én.,Új Idők. (Első kiadás?) Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval