4 000 HUF
10,36 EUR, 11,43 USD
Johann Scherrer: Die Gallier und ihre Verfassung. Heidelberg, 1865, Georg Weiss, 72 p. Átkötött félvászon-kötés, kissé kopott borítóval, régi könyvtári bélyegzéssel és címkével.