Tétel

Catalogue number:

19462.
468. Closed Online auction
Books: History

4 000 HUF

Description:

Szilágyi János 4 Aquincummal kapcsolatos műve: Aquincum. Bp., 1956, Akadémiai Kiadó, 136 p. +2 (térkép-melléklet, alaprajz) t. +XC (fekete-fehér képtáblák) t. Kiadói egészvászon-kötés, kissé kopott borítóval.; Aquincum helyőrségének újabb feliratos emlékei. Tanulmányok Budapest múltjából VIII. Különlenyomat. Bp., 1941, (Székesfőváros Házinyomdája-ny.), 15+1 p.+2 t. Kiadói papírkötés, kissé szakadt borítóval.; Az Aquincumi Múzeum kutatásai és gyarapodása az 1936-1942. évek folyamán. Bp., 1943, (Székesfőváros Házinyomdája-ny.), 2+339-357+1+527-536 p. Kiadói papírkötés.; A Fővárosi Múzeum rómaikori kutatásai és az Aquincumi Múzeum gyarapodása az 1943-1944. években. Bp., 1945, Fővárosi Múzeum, 2+467 p.+1 (kihajtható térkép) t. Kiadói papírkötés.; Az egyikben Aquincumra vonatkozó gépirat, és Aquincumi Múzeum Colorvox hanglemezképeslap.

Share:

Photo of the item taken by : karap_norbert