Books: Military

Number of items: 96

Lisznyai Lajos - Polyák András: A Magyar Honvédség 5. Bocskai István Könnyű Lövészdandár története 1951-2004. + A Magyar Honvédség 5. Bocskai István Lövészdandár története II. 2004-2008. Debrecen, 2004-2009, MH 5. Bocskai István Könnyű Lövészdandár. Kiadói műbőr-kötés, kiadói papír védőborítóban.
19641.

3 200 HUF
8,65
9,41
Magyar Honvédség, katonaság témájú könyvek és kiadványok, össz. 9 db: Mucs Sándor: Flottillások. A Dunai Katonai Flottilla története 1945-1980.; Budapest-Helyőrség 1869-1997.; A 32. Budapest Őrezred.; Zrínyi Miklós Katonai Akadémia 1950-1975.; stb. Vegyes állapotban.
19642.

Magyar Honvédség, katonaság témájú könyvek és kiadványok, össz. 9 db: Mucs Sándor: Flottillások. A Dunai Katonai Flottilla története 1945-1980.; "Budapest-Helyőrség" 1869-1997.; A 32. Budapest Őrezred.; Zrínyi Miklós Katonai Akadémia 1950-1975.; stb. Vegyes állapotban.

3 200 HUF
8,65
9,41
Pilch Jenő (szerk.): A hírszerzés és kémkedés története I-II-III. Bp., Franklin. Kiadói egészvászon kötés, kissé kopottas borítóval
19643.

4 000 HUF
zabó László: Mi okozta az összeomlást és a forradalmakat? Hadvezérek, államférfiak és diplomaták emlékiratok nyomán Bp., 1922.158 p. Egyetlen kiadás. Korabeli félvászon kötésben
19644.

4 000 HUF
14
Tomor László: Harcok az orosz égen. A repülő ember I. köt. Bp.,[1942], Magyar Repülő Sajtóvállalat-Stádium, 162 p.+8 (fekete-fehér képtáblával) t. Kiadói félvászon-kötés, kissé kopott borítóval,.kis gerinc sérüléssel Betiltott! Szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek jegyzékén! Kiadói félvászon-kötés,
19645.

4 000 HUF
15
Mónos Ferenc: Boszorkányszállás. A repülő ember 9. kötet. Bp.,[ 1943.], Magyar Repülő, 176 p. Egyetlen kiadás. Betiltott! Szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek jegyzékén! Kiadói félvászon-kötés,
19646.

4 000 HUF
13
[Román tüzérségi folyóirat] Revista Infanteriei 1931. XXXV. No 350. 208p. a szöveg közötti egészoldalas táblákkal, kihajtható térkép melléklettel. Négány lap sérült / Romanian artillery magazine with some pages damaged
19647.

4 000 HUF
Margittai Gábor: Szamár-sziget szellemkatonái. A nagy háború eltitkolt halálmarsa. A szerző, Margittai Gábor (1973-) és a szerkesztő Major Anita által Mohás Lívia (1928-2024) pszichológus, József Attila-díjas írónak DEDIKÁLT példány. [Csabdi], 2014, Külső Magyarok. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19648.

4 800 HUF
12,97
14,12
19649.

3 800 HUF
10,27
11,18
19650.

3 600 HUF
9,73
10,59
Nyiry László: Világháború 1940-ben.; Bp., é.n., Tolnai. 63 p. Fekete-fehér fotókkal illusztrálva. Kiadói tűzött papírkötés. borító szakadással, néhány lap széle sérült.
19651.

3 400 HUF
9,19
10,00
3 db magyar katonai helyőrségekről szóló könyv (egy dedikált): Farkas Ferenc: Magyar Honvédség ercsi helyőrségének története. 1950-1999. Ercsi, 2001, Ercsi Város Honvéd Kulturális Egyesület - Honvéd Nyugállományúak Klubja. Kiadói papírkötés. A Honvéd Nyugállományúak Klubjának elnöke, Domine János ny. dandártábornok, illetve Ercsi polgármestere, Bátki József által dedikált példány! + Horváth László: A gyöngyösi katonai helyőrség 200 éve. Gyöngyös, 1999, Mátra Honvéd Kaszinó Kulturális Egyesület. Kiadói papírkötés, helyenként tollas aláhúzásokkal, két lapon a lap egy részét kivágták, de a kivágott részek megvannak. + Kenyeres Dénes: Kecskemét helyőrség története (1848-2004). Kecskemét, 2004, szerzői kiadás. Kiadói papírkötés.
19652.

3 200 HUF
8,65
9,41

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July

  Events