Books: Military

Number of items: 96

Mónos Ferenc: Boszorkányszállás. A repülő ember 9. kötet. Bp.,[ 1943.], Magyar Repülő, 176 p. Egyetlen kiadás. Betiltott! Szerepel az Ideiglenes Nemzeti Kormány által 1945-ben betiltott fasiszta, és szovjetellenes könyvek jegyzékén! Kiadói félvászon-kötés, kopott borítóval, sérült gerinccel.
19665.

2 200 HUF
5,95
6,47
Pihurik Judit: Naplók és memoárok a Don-kanyarból 1942-1943. Bp., 2015, Napvilág. Második, javított kiadás. Kiadói papírkötés.
19666.

2 400 HUF
Cecil D. Eby: Magyarország a háborúban. Civilek és katonák a második világháborúban. Bp., 2003, Mundus. Kiadói kartonált papírkötés.
19667.

2 000 HUF
Barczy Zoltán-Somogyi Győző: Királyért és hazáért. A m. kir. honvédség szervezete, egyenruhái és fegyverzete. 1868-1918. A szöveget Barcy Zoltán, a rajzokat Somogyi Győző készítette. Katona Tamás előszavával. Bp.,1990., Corvina. Gazdag képanyaggal illusztrált. Kiadói kartonált papírkötés.
19668.

1 800 HUF
Molnár Jenő: Mucsa a fronton. Bp. 1916. Singer és Wolfner. 142 p. 1 sztl. lev. Első kiadás. Korabeli félvászon kötésben
19669.

2 000 HUF
Molnár Ferenc: Egy haditudósító emlékei. 1914. nov.-1915. nov. I-II. kötet. [Egy kötetben.]Bp., 1916, Franklin, 560 p. Átkötött félvászon-kötés.
19670.

2 800 HUF
7,57
8,24
Olysói és Héthársi Gabányi János: A világháború története. I.-II. kötet. Az utolsó felvonások.. Bp., [1934], a szerző kiadása (Tolnai-Viktoria-ny.), 320+320 p. Fekete-fehér képekkel illusztrálva. Kissé sérült kiadói aranyozott félvászon-kötésben
19671.

2 800 HUF
7,57
8,24
1948 Magyar statisztikai évkönyve. Új folyam. LI., LII.,LIII.,LIV. 1943.,1944.,1945.,1946. Szerk.: Magyar Központi Statisztikai Hivatal. Bp.,1948, Stephaneum, XII+298+III p. Kiadói félvászon-kötés
19672.

2 400 HUF
19673.

2 000 HUF
Ingersoll, Ralph: Szigorúan titkos. Bp., 1964. Zrínyi. 425p. Kiadói félvászon kötésben
19674.

2 800 HUF
7,57
8,24
Mikó Imre: Huszonkét év. Az erdélyi magyarság politikai története 1918. december 1-től 1940. augusztus 30-ig. H.n., 1988, Optimum. Reprint kiadás. Kiadói egészvászon-kötés.
19675.

1 400 HUF
Breit József: Az 1870-71. évi német-franczia háború története. 3. kötet Bp. 1899. Grill 183 l. + 8 t térképek, hadrend mellékletek.. Kopottas, korabeli félvászon kötésben, egy-két melléklet sérült.
19676.

1 800 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July

  Events