Books: Military Number of items: 96
3168642
19677
468
Books: Military
Other collectibles
Valentino Tocci: Légi párbaj. Harc a levegőért. Révai Budapest. Műegyetemi Sportrepülő Egyesület, 138 p. Kiadói egészvászon kötésben.
1 800 HUF
3168643
19678
468
Books: Military
Other collectibles
Czillei Géza: Riadó Afrika fölött. Bp., é.n. Grill Károly. 254p. Kiadói, aranyozott egészvászon kötésben.
1 800 HUF
3168560
19679
468
Books: Military
Other collectibles
Kürenberg, Joachim von: Háboru a Földközi tengeren. A Földközi-tenger részletes térképével. Bp., 1939. Dante. 318p. Sérült félvászon kötésben, foltos lapokkal
1 800 HUF
3168556
19680
468
Books: Military
Other collectibles
Gunther Plüschow: A csingtaui repülő kalandjai. (Élményeim három világrészben.) Ford.: Holló Márton. Hősök és hőstettek. 1914-1918. Bp., 1917, Athenaeum, 248 p. ÚJrakötött modern aranyozott egészvászon-kötés.
1 600 HUF
3168554
19681
468
Books: Military
Other collectibles
[Bölcke Oszvald:] Bölcke repülőkapitány naplója, atyjának bevezetésével. Bp., 1917, Athenaeum. Félvászon kötésben
1 800 HUF
3168600
19682
468
Books: Military
Other collectibles
Vitéz Csikós Jenő: A másik front... A szellemi harc módszerei és fegyvere. Bp.,(1941),Singer és Wolfner. népszerű kiadás 94p.. Kiadói papírkötés, ragasztott, pótolt gerinccel
1 600 HUF
3168599
19683
468
Books: Military
Other collectibles
Lázár Miklós: Magyarok dalolnak. Bp., 1916. Nap nyomda. 187 + (2)p. Kiadói. illusztrált papírborítóval, címlap, gerinc sérült, hiányos, Ritka!
1 600 HUF
3168617
19684
468
Books: Military
Other collectibles
Landauer Béla: Glória. Bp., 1916, "Élet" Irodalmi és Nyomda Részvénytársaság. 321 p.Kiadói egészvászon kötés, jó állapotban.
1 600 HUF
3168620
19685
468
Books: Military
Other collectibles
Komáromi János - Cs. és Kir. szép napok.
Bp., [1930?] Genius. Kunossy. 233 p. 1 sztl. l. /Komáromi János munkái 4. Kiadói papírborítóval
1 600 HUF
3168552
19686
468
Books: Military
Other collectibles
Veres Sándor: A búrok védangyala. Regény az angol-búr háborúból. Bp., 1901. Tolnai. 310p. Korabeli kopott félvászon kötésben
1 600 HUF
3168559
19687
468
Books: Military
Other collectibles
3 militária könyv:A szovjet hadsereg Kelet-poroszországi és visztula-oderai hadműveletei, Száva Péter alezr. 29p. + térkép melléklet: Radványi Kálmán: Hazafelé; Michailich Győzőné: Asszonyok a vártán. Bp., 1942. 224p. Kissé laza félvászon kötésben
1 800 HUF
3168632
19688
468
Books: Military
Other collectibles
Vághidi Ferenc: Wellington Bp., én. Cserépfalvi. 439p. Kiadói, aranyozott, laza egészvászon kötésben.
1 600 HUF
up to 1.000 HUF
100 HUF
up to 5.000 HUF
200 HUF
up to 10.000 HUF
500 HUF
up to 20.000 HUF
1.000 HUF
up to 50.000 HUF
2.000 HUF
up to 100.000 HUF
5.000 HUF
up to 200.000 HUF
10.000 HUF
up to 500.000 HUF
20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF
50.000 HUF
over 1.000.000 HUF
100.000 HUF
Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July
Events
further page navigation Contact
Fax:
+36 1 / 318-4035