20156.
468. Closed Online auction
Books: Natural sciences, Medicine
4 200 HUF
11,35 EUR, 12,35 USD
Kiss, Ferenc - Szentágothai, János: Anatomischer Atlas des menschlichen Körpers 2-3. Bände. Bp., 1974, Akadémiai - Medicina. Német és latin nyelven. Kiadói foltos egészvászon-kötés, kiadói kopott papír védőborítóban.