Books: Other languages

Number of items: 29

Loudons Leben Und Thaten. Zweyter Theil - Wien, 1791. Hartl . 310 + 30 p. Korabeli, aranyozott, sérült gerincű egészbőr kötésben
20582.

2 000 HUF
Waagen, G. F.: Kunstwerke und Künstler in Paris, Dritter Theil. Berlin, 1839. Nikolaischen Buchhandlung. 813p. Korabeli félvászon kötésben
20583.

3 600 HUF
9,73
10,59
20584.

5 000 HUF
20585.

1 800 HUF
C. Plini Caecili Secundi Epistularum: Libri Novem: Epistularum ad Traianum Liber Panagyricus. Ex recensione Henrici Keilii; Lispiae 1870. Teubner, 261p. Korabeli félvászon kötésben
20586.

1 800 HUF
Blyton, Enid: The Magic Clock and Other Stories. 1993, Award Publications. Kiadói kartonált kötés, jó állapotban.
20587.

1 600 HUF
Caroll, Lewis: Alice in Wonderland. London, The Sunday School Union. Kiadói kartonált kötés, viseltes állapotban, tulajdonosi bejegyzéssel.
20588.

1 800 HUF
9
Orosz nyelvű Petőfi Sándor kötet. Moszkva, 1973. Kiadói egészvászon-kötés, kiadói papír védőborítóban.
20589.

1 200 HUF
Kästner, Erich: Emil und die drei Zwillinge. Illustriert von Walter Trier. Basel-Wien-M.-Ostrau. Kiadói félvászon kötés, kopottas állapotban.
20590.

1 600 HUF
20591.

1 600 HUF
20592.

1 800 HUF
20593.

3 000 HUF

up to 1.000 HUF 100 HUF
up to 5.000 HUF 200 HUF
up to 10.000 HUF 500 HUF
up to 20.000 HUF 1.000 HUF
up to 50.000 HUF 2.000 HUF
up to 100.000 HUF 5.000 HUF
up to 200.000 HUF 10.000 HUF
up to 500.000 HUF 20.000 HUF
up to 1.000.000 HUF 50.000 HUF
over 1.000.000 HUF 100.000 HUF

News

Auction 468
Viewing: 17-20 June
Item pickup from 24 June
Deadline for payment: 5 July
Pay-off from 10 July

  Events