Poetical Works of Geoffrey Chaucer. I-IV. kötet. London, 1878: George Bell and Sons, London, Korabeli, dúsan aranyozott egészbőr kötésben márványozott lapszélekkel. A kötéseken kisebb nagyobb sérüléssel. Az első kötet gerince sérült, részben, levált, a negyedik kötet hátsó borító leszakadt / Contemporary, richly gilded full leather binding. With minor damage on the bindings. The spine of the firs...
P[ublius] Ovidius Naso: P. Ovidii Nasonis Opera Omnia. Tomus I-II. Accedit chrestomathia historiam, poeticam, geographiam, et cuiusuis generis antiquitates strictim ac dilvicide exponens, curante Joanne Petro Millero. [Egybekötve.] Berolini [Berlin], 1757, Sumptibus A. Havde et I. C. Speneri, 9 sztl. lev.+307+2+354 p. Latin nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, a hátsó tábla sérül...
Thomas Moore: The Loves of the Angels. Hozzákötve: Irish Melodies. Nurnberg - New York, é.n., Frederick Campe and Co, 70+3-130 p. Angol nyelven. Kartonált papírkötésben, kopott borítóval, hiányzó szennylapokkal, foltos lapokkal, a 2. rész címlaphiánnyal, ex libris-szel: Ex Libris Wolff Bözsi.
Gruber, Gregor: Lehrsystem einer allgemeinen Diplomatik vorzüglich für Oesterreich und Deutschland in zween Theile. I. oder theoretischer Theil. Wien, 1783. Joh. Paul. Krauß, 344p. + (32) p. + 4 kih tábla Korabeli, enyhén kopott kartonált papírkötésben
[Ludwig Heinrich von Nicolay (1737-1820)] Ludwig Heinrich Nicolai: Vermischte Gedichte. Zweyter Theil. Ofen [Buda], 1785, Joh. Thomas Edler von Trattern, 2+277 p. Neueste Auflage. Német nyelven. Korabeli egészbőr-kötésben, kopott borítóval, sérült, részben hiányos gerinccel, címkép hiánnyal, foltos borítóval.